[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

جزئیات انتقال درون‌استانی فرهنگیان فارس اعلام شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس گفت: شیوه‌نامه نقل و انتقال متقاضیان داخل استان برای سال تحصیلی 98-1397 ابلاغ شده و متقاضیان از 21خرداد ماه تا 14تیرماه 97 می‌توانند برای دریافت رمز ثبت‌نام به ادارات مبدأ خدمتی خود مراجعه نمایند.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، وحیدرضا نظام‌الملکی ضمن اعلام این خبر گفت: متقاضیان نقل و انتقال داخل استان می‌توانند از تاریخ 21خردادماه 97 با مراجعه به امور اداری ادارات مبدأ خدمتی خود برای دریافت رمز ثبت‌نام اقدام نموده و سپس با مراجعه به سامانه اینترنتی http://fars.enteghalat.com ثبت‌نام نمایند.
رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس تأکید کرد: لازم است متقاضیان نقل و انتقال داخل استان پس از ثبت‌نام در این سامانه حداکثر تا تاریخ 14تیرماه 97 برای تحویل مستندات خود به امور اداری اداره مبدأ خدمتی اقدام نمایند. نظام‌الملکی همچنین در ادامه گفت: شیوه‌نامه نقل و انتقال داخل استان به استناد جلسات کارشناسی کارگروه نقل و انتقالات اداره کل و بررسی پیشنهادهای ادارات تابعه تهیه و تنظیم و در شورای برنامه‌ریزی استان مصوب شده و امید است این شیوه‌نامه بتواند زمینه مناسبی برای اجرای عادلانه انتقال همکاران فرهنگی در نقاط مختلف استان پهناور فارس را فراهم نماید. وی تأکید کرد: شایسته است همکاران متقاضی با مطالعه دقیق شرایط و ضوابط نقل و انتقال مندرج در این شیوه‌نامه (در سایت اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس به نشانی http://edari.farsedu.org) با تکمیل برگ‌ها برای ثبت‌نام در سامانه نقل و انتقال اقدام و برای اطلاع از نتیجه آن، در موعد مقرر به پرتال اداره کل آموزش و پرورش فارس به نشانی http://fars.medu.ir یا به اداره‌های مبدأ مراجعه نمایند. نظام‌الملکی در ادامه با اشاره به برخی از شرایط و ضوابط عمومی نقل و انتقال داخل استان گفت: انتقال تمامی کارکنان رسمی و پیمانی واحدهای آموزشی دوره‌های تحصیلی ابتدایی، متوسطه دوره اول و دوم، فنی و حرفه‌ای، کاردانش، آموزش استثنایی و کارکنان شاغل در اداره‌ها برابر ضوابط و مقررات این شیوه‌نامه انجام خواهد گرفت. رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس گفت: بر اساس ضوابط این دستورالعمل تمامی متقاضیان انتقال باید در دوره تحصیلی و رشته تدریس استخدام شده اولیه متقاضی انتقال شوند، مگر افرادی که برابر ضوابط و مقررات تغییر سمت و تغییر دوره تحصیلی داده‌اند.
نظام‌الملکی افزود: هر فردی می‌تواند هم‌زمان متقاضی انتقال به مناطق داخل یا خارج استان شود و چنانچه فرد متقاضی در هر دو  نقل و انتقال خارج و داخل استان پذیرفته گردد، اولویت با انتقال خارج استان است. رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس همچنین گفت: افرادی که تا 29اسفند 97 مشمول بازنشستگی می‌شوند نمی‌توانند متقاضی انتقال گردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی