[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۱
  • دوره جدید

دستگیری سارقان حرفه‌ای با ۵۵‌فقره سرقت در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان گفت: 8‌نفر سارق و مال‌خر که بیش از 55‌فقره سرقت در شیراز انجام داده بودند، توسط پلیس آگاهی فارس شناسایی و دستگیر شدند.
سردار احمد علی گودرزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: در‌پی وقوع چند فقره سرقت موبایل و کیف‌قاپی در شیراز، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی، مخفیگاه 4‌نفر سارق موبایل و کیف قاپ را شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی ادامه داد: با تلاش مأموران هر 4‌نفر سارق در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی انتقال داده شدند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه سارقان در بازجویی‌های انجام گرفته به 55‌فقره کیف‌قاپی و موبایل در شهر شیراز اقرار کردند افزود: در بازرسی از مخفیگاه این سارقان حدود 10‌عدد موبایل سرقتی کشف شد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه در این راستا 4‌نفر از خریداران اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شدند بیان کرد: پیشگیری از جرائم نیازمند عزم همگانی است و از شهروندان در خواست می‌شود هرگونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریتهای پلیسی 110 اطلاع دهند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی