[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۶
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
امروز شما بسیار احساساتی شده اید و تعجبی ندارد اگر نتوانید حتی یک لحظه از فکر کردن به کسی که دوست دارید دست بردارید. اگر نیمه دیگر خود را پیش از این پیدا کرده اید حتماً بخشی از امروزتان را به دیدار با او اختصاص بدهید و احساسات خود را به او نشان دهید. اگر هم هنوز مجرد هستید، به احتمال زیاد شخصی جدید و دوست داشتنی را مسحور خود خواهید کرد. احساسات شما امروز جنبه‌های دیگر زندگی‌تان را نیز تحت تأثر قرار خواهند داد.
اردیبهشت
احساسات مربوط به گذشته‌های دوردست که برخی خوشایند و برخی نیز ناخوشایند هستند و باید برای همیشه فراموش شوند امروز بار دیگر در شما زنده خواهند شد. شاید این احساسات فقط در ضمیر ناخودآگاهتان باشند و خودتان حتی به آنها هیچ گونه آگاهی نداشته باشید. در هر صورت این وضعیت روی شرایط عاطفی و روانی شما تأثیر خود را خواهد گذاشت و نمی‌توانید با آن مبارزه کنید.
خرداد
برخی فعالیت‌های اجتماعی یا کارهای گروهی هیجان‌انگیز در محل زندگی و اطراف شما در حال وقوع هستند که بدون شک دلتان می خواهد در آنها حضور داشته باشید. شاید بخواهید همراه با برخی از دوستان خود یا شخصی که دوست دارید در این مناسبت شرکت کنید. ارتباط شما با دیگران در حال حاضر بسیار نزدیک و رضایت آمیز شده و این روند طی چند روز آینده نیز ادامه خواهد داشت.
تیر
اگر در زمینه تجارت فعال هستید امروز برای شما روز بسیار خوبی خواهد بود و روی وضعیت مالی‌تان تأثیر زیادی خواهد داشت. اوضاع کاری‌تان دارد به سرعت پیشرفت می کند و آینده اقتصادی‌تان امیدوار کننده به نظر می رسد. به تلاش خود ادامه دهید و خیالتان از اینکه این پیشرفت مداوم خواهد بود راحت باشد. شما بسیار قوی و سرحال هستید.
مرداد
امروز عشق و روابط عاطفی از هر چیز دیگری برای شما مهم‌تر هستند. اگر پیش از این عشقتان را یافته باشید می توانید روز فوق العاده ای را در کنار او سپری کنید.اگر هم هنوز تنها هستید احتمال اینکه شخص بسیار جذابی وارد زندگی‌تان شود خیلی زیاد خواهد بود. خلاقیت شما امروز در سطح بالایی قرار دارد و ایده‌های منحصر به فردی به ذهنتان خواهند رسید.
شهریور
امروز رویاها و تخیلات شما باعث شده اند خلاقیتتان به میزان قابل ملاحظه ای افرایش پیدا کند و همچنین روابطتان را نیز تحت تأثیر قرار داده اند. از کنار ایده‌هایی که به ذهنتان می‌رسند بی تفاوت رد نشوید و حتی اگر کمی مبهم به نظر می‌رسند هم آن‌قدر خودتان را با آنها مشغول کنید تا تصویری دقیق از آنها در ذهنتان مجسم شود. بلندپروازی‌های خود را سرکوب نکنید و خودتان و توانایی‌هایتان را دست کم نگیرید.
مهر
امروز یکی از اقوام، دوستان یا همسایه‌ها که برای مدتی طولانی از او بی‌خبر بوده اید شما را به خانه خود یا به شرکت در یک فعالیت اجتماعی دعوت خواهد کرد. این دعوت را رد نکنید، چون فرصت‌های خوبی را برای شما به وجود خواهد آورد. با وجود اینکه نگرش مثبت شما به رابطه عاطفی‌تان روزتان را روشن تر می کند، هنوز آن‌قدر رفتارتان منطقی هست که واقعیت‌ها را ببینید.
آبان
امروز خودتان را برای غافلگیر شدن توسط شخصی که دوست دارید آماده کنید. خودتان هم بسیار احساساتی‌تر از همیشه هستید و این رفتار طرف مقابلتان شما را سر ذوق خواهد آورد. شما هم در مقابل راهی برای خوشحال کردن عشقتان و آوردن خنده به لب‌هایش انجام دهید. طی چند روز آینده شما در مرکز توجه خواهید بود، اما بهتر است مواظب باشید بیش از اندازه در لذت تحسین و تشویق دیگران غرق نشوید.
آذر
امروز درست همان روزی است که برای درخواست ازدواج از عشقتان در انتظارش بوده اید. او را به یک رستوران دنج که میزهای آن با گل و نور شمع تزیین شده و صدای موسیقی ملایم در فضای آن پخش است دعوت کرده و غافلگیر کنید. امروز افکار و ایده‌های جالب مختلفی به ذهنتان می رسند، اما فکرتان همچون پرنده‌ای از این شاخه به آن شاخه می پرد و نمی توانید برای مدت زیادی روی هیچ یک از این افکار تمرکز کنید.
دی
اگر مجرد هستید امروز شانس اینکه نیمه گمشده خود را در غیرمنتظره ترین جای ممکن پیدا کنید بسیار زیاد خواهد بود. چشم‌هایتان را خوب باز کنید و از فرصت‌هایتان غافل نشوید. به نظر می رسد امروز مجبور هستید همه کارها را به طور هم‌زمان انجام دهید و به شدت به یک جفت دست اضافه و چند ساعت بیشتر در شبانه روز نیاز دارید. این فشار بیش از اندازه ممکن است روی اعصاب شما اثراتی مخرب داشته باشد.
بهمن
امروز برای شما یک روز پر از فعالیت‌های اجتماعی مختلف خواهد بود. قطعاً به بیش از یک مهمانی و دورهمی دعوت خواهید شد و زمان زیادی را پای تلفن و به انجام هماهنگی‌های لازم برای یک فعالیت گروهی با دوستانتان خواهید گذراند. امروز یکی از اعضای خانواده تان به صورتی غیرمنطقی از شما انتظار دارد وقت و انرژی خود یا حتی پولتان را صرف او کنید تا بتواند به خواسته‌های خود دست پیدا کند.
اسفند
امرز موفقیت و خوش شانسی در زمینه تجارت و مسائل مادی برای شما قطعی خواهد بود و وضعیتتان آنقدر خوب است که باورش برایتان سخت است. برنامه ریزی برای آینده با توجه به شرایط فعلی بسیار امیدوار کننده خواهد بود. امروز از آن روزهایی است که دلتان می خواهد در خلوت خودتان فرو بروید و از حریم خصوصی خودتان محافظت کنید. اما شاید مجبور باشید با افرادی که علاقه چندانی به بودن در کنار آنها ندارید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی