[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

معروف: در سفر هستیم و نمى توانیم روزه بگیریم، روزنامه شیراز نوین

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران ابراز امیدواری کرد تا ایران بتواند به مسابقات بازگردد. به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سعید معروف کاپیتان تیم ملی ایران با حضور در نشست خبری پیش از دیدارهای هفته سوم مسابقات در جمع خبرنگاران صحبت کرد. معروف درباره دیدارهای هفته سوم مسابقات و خستگی ناشی از سفرهای طولانی و فشردگی لیگ ملت‌ها گفت: من هم با سایرین موافقم. بله سخت است اما بهانه خوبی (برای بد بازی کردن) نیست، موقعیت برای همه تیم‌ها یکسان است. بازی‌ها روز‌به‌روز هم سخت‌تر می‌شود. ما سفر بلند مدتی را از آرژانتین به روسیه داشتیم. نمی‌توانیم بگوییم که از سطح عملکرد خود در دو هفته اول بازی‌ها رضایت داشته‌ایم اما با تمرکز بیشتری به بازی‌های خود برابر تیم‌های قدرتمند حاضر در اینجا ادامه می‌دهیم. این هفته و هفته آینده سخت‌ترین بازی‌های خود را پیش‌رو خواهیم داشت. امیدوارم روند خود را بازیابیم و به مسابقات برگردیم.
 معروف در پاسخ به این سؤال که از بازگشت به کشور روسیه چه احساسی دارید خاطر‌نشان کرد: من در این شهر قبلاً حضور داشتم و سفر‌های زیادی در روسیه رفتم. سال‌2014 برای من سال خوبی بود. من در شهر اوفا نیز در گذشته به میدان رفتم، اما تجربه حضور در این سالن را نداشتم. امیدوارم تجربه‌های خوب ما در روسیه دوباره تکرار شود.
 کاپیتان تیم ملی در پاسخ به این سؤال که آیا شما با توجه به ماه رمضان روزه هستید تصریح کرد: ما با توجه به قوانین اسلام درباره روزه نگرفتن در طول سفر، روزه نیستیم. ما روز اول رمضان از ایران خارج شدیم و روز آخر رمضان به ایران باز می‌گردیم و در سفر نمی‌توانیم روزه بگیریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی