[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

از خادمان قرآن كريم در تيپ ۵۵ هوابرد تجليل شد ، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت پايان ماه مبارك رمضان، ماه ضيافت‌الله، در مراسمی  كه با حضور امير سرتيپ 2 ذبيح‌الله بهمن زياری فرماندهی، حجت‌الاسلام سيد عباس برهانی نسب رئيس عقيدتی سياسی، فرماندهان، مسئولان و كاركنان پايور و وظيفه تيپ 55 هوابرد در حسينيه امام حسين(ع) تيپ 55 هوابرد برگزار گرديد، از اساتيد و خادمان قرآن كريم در ماه مبارك رمضان تجليل شد.  
به گزارش روابط عمومی تيپ 55 هوابرد، در اين مراسم پس از برگزاری محفل انس با كلام وحی و قرائت آيات روح بخش قرآن توسط تعدادی از اساتيد و قاريان قرآن، حجت‌الاسلام برهانی‌نسب  رئيس عقيدتی سياسی تيپ در سخنانی اظهار داشت: خداوند در ماه رمضان اين زمينه را بيشتر فراهم نموده تا از نعمات و فيوضات قرآن بهره مند گرديم. 
وی در ادامه گفت: عيد سعيد فطر برای مؤمنانی مبارك و ميمون خواهد بود كه اين ماه را قدر دانسته و روزها روزه‌دار و شب‌ها شب‌زنده‌داری كردند.
حجت‌الاسلام برهانی‌نسب در ادامه اظهار داشت: در قرآن كريم عوامل مختلفی برای تزكيه روح و طهارت نفس ذكر شده است شامل: توبه، عفت نفس، پذيرفتن عذر، محبت به اهل بيت و پرداخت صدقه و زكات. همه اين عوامل طهارت را در اين ماه مبارك تمرين كرديم. محبت به اهل بيت، توبه در ليالی قدر و بخشيدن به ديگران را امتحان كرديم. آنچه امروز مهم است، حفظ اين دستاوردها است. ان‌شاءالله از بعد از ماه مبارك رمضان روحيه ترك گناه و روحيه گذشتن از مال و دنيا را در ماه‌های ديگر هم ادامه دهيم و از خدا بخواهيم عيدی ما، توفيق ترك گناه باشد.
رئيس عقيدتی سياسی تيپ 55 هوابرد سپس با تقدير از زحمات و تلاش‌های امير فرماندهی تيپ و تمامی دست‌اندركاران برپايي كلاس‌های قرآن و همچنين اساتيد قرآن در ماه مبارك رمضان، اظهار اميدواری نمود فعاليت‌های كليه همكاران و مسئولان مورد قبول درگاه ايزد منان قرار گرفته و همه در مسير قرآن ثابت‌قدم باشيم. 
در ادامه اين مراسم، امير سرتيپ 2 ذبيح‌الله بهمن زياری فرماندهی تيپ 55 هوابرد در سخنانی ضمن تبريك پيشاپيش عيد سعيد فطر از تمامی اساتيد قرآنی و همچنين دست‌اندركاران برگزاری كلاس‌ها تقدير و تشكر نمود. 
وی در ادامه گفت: در راستای بازديدهايی كه در ماه مبارك رمضان از كلاس‌ها و مراسم برگزار شده به عمل آمد، تيپ 55 هوابرد نمره مقبولی كسب نمود. ان‌شاءالله از خداوند متعال هم بتوانيم در امور معنوی نمره قابل قبولی دريافت نماييم. خوشا به حال آن كسانی كه كوله‌بار خود را از اعمال نيكو پر كردند، چه برای اين دنيا و چه برای آن دنيا. تلاش كنيم قرآن را سرلوحه كار خودمان قرار دهيم و عامل به احكام الهی باشيم و در زندگی روزمره، اثرات آن را ببينيم. 
در پايان اين مراسم با اهدای هدايا و لوح تقدير از اساتيد، خادمان و نفرات برتر كلاس‌های قرآن كريم و برندگان مسابقات فرهنگی ماه مبارك رمضان تقدير شد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی