[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

زنان مشهدی از دست این دختر جوان در امان نبودند، روزنامه شیراز نوین

ختر ۲۲ساله که 2‌بار به‌خاطر کش رو زنی و اعتیاد به مواد مخدر روانه زندان شده است، از چندی قبل با طراحی یک سناریوی فریبکارانه از زنان میانسال سرقت می‌کرد.
این پرونده زمانی رقم خورد که زن میانسالی با حضور در اداره پلیس گفت: دختر جوانی با مراجعه به در خانه‌ام درخواست یک لیوان آب خنک کرد که من نیز از روی دلسوزی برای آوردن آب وارد خانه شدم و این در حالی بود که دختر جوان نیز پشت سر من وارد خانه شد و در یک لحظه اقدام به سرقت کیف دستی‌ام که 60‌هزار تومان پول، کارت ملی و مدارک شناسایی بود کرد.
یکی دیگر از طعمه‌های دختر جوان نیز با حضور در اداره پلیس از گرفتار شدن در دام فریبکارانه دختر شیک پوش در خیابان امام رضا‌(ع) خبر داد.
شناسایی و دستگیری شبح روز
سرهنگ اکبر آقا بیگی فرمانده انتظامی‌مشهد گفت: این دختر ۲۲ساله در آخرین سرقت خود با کرایه یک خودروی پراید به مغازه پوشاک مراجعه و پس از سرگرم کردن خانمی ‌که فروشنده پوشاک بود گوشی تلفن همراه این زن را سرقت و بدون خرید از مغازه خارج و متواری می‌شود.
با گزارش سرقت به فوریت‌های پلیسی۱۱۰، تیم دایره تجسس کلانتری کوی پلیس مشهد در محل حاضر و پس از بررسی سرنخ‌های موجود و تصاویر دوربین‌های مداربسته فروشگاه موفق به شناسایی سارق گوشی زن جوان شدند.
وی افزود: مأموران در این مرحله با اقدامات فنی و پلیسی موفق به ردزنی مخفیگاه سارق جوان شده و در اقدامی‌ غافلگیرانه دختر جوان را دستگیر کردند.
سرهنگ اکبر آقا بیگی گفت: تحقیقات از این دختر جوان که از سوی زنان میانسال شناسایی شده است برای افشای دیگر جرائم احتمالی وی ادامه دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی