[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۳
  • دوره جدید

نیروهای مسلح هرگونه توفیقات دولت را توفیق خود می‌داند، روزنامه شیراز نوین

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء(ص) در پیامی، کسب اکثریت آرای ملت را به مسعود پزشکیان رئیس‌جمهور منتخب تبریک گفت و نوشت: نیروهای مسلح هرگونه توفیقات دولت را توفیق خود می‌داند.
به گزارش ایرنا، سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید در پیامی خطاب به مسعود پزشکیان نوشت: موفقیت جناب‌عالی در جلب اعتماد و کسب اکثریت آرای ملت سربلند ایران اسلامی، برای تصدی سمت خطیر ریاست‌جمهوری اسلامی ایران، عطیه‌ای الهی و فرصتی مغتنم از جانب خدای سبحان و کریم برای خدمت به مردم شریف و تحقق و صیانت از آرمان‌های متعالی نظام اسلامی و منویات حکیمانه رهبر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) است.
وی در پیام خود آورده است: این توفیق بزرگ را به جناب‌عالی که از سابقه مدیریت جهادی و انقلابی و روحیه و منش مردمی و حضور مؤثر و پیوسته در میدان‌های دفاع از انقلاب اسلامی در برهه‌های مختلف برخوردار بوده‌اید، صمیمانه تبریک می‌گویم.
فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء(ص) تأکید کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به منزله بازوی دفاعی‌امنیتی نظام و یکی از ارکان اصلی اقتدار ملی، مانند همیشه، تمام ظرفیت‌های خود را در چارچوب مأموریت‌های مصوب و تدابیر فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی)، در مسیر حمایت و پیشبرد برنامه‌ها و تحقق اهداف قانونی دولت جناب‌عالی قرار خواهد داد و هرگونه توفیقات دولت را توفیق خود می‌داند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی