[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

تمرکز بر تحقق شعار سال، روزنامه شیراز نوین

سطح دسترسی به مسئولان و کارگزاران دولت، با رویکرد حل مشکل زمینه مشارکت تمامی اقشار جامعه را در تحقق شعار سال عملی فراهم می‌سازد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس، وحید بهفر، سرپرست شرکت گاز استان فارس با بیان اینکه دیدارهای چهره به چهره سبب آشنایی بیشتر با نیازها و مطالبات مراجعان و تسریع در رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم می‌شود، گفت: با ادامه این روند، می‌توانیم مسائل مردم را بهتر درک کنیم؛ از طرفی در بین مردم بودن و تعامل و ارتباط نزدیک، افزایش رضایتمندی مشترکان را در پی دارد. وی دسترسی ارباب‌رجوع به مدیران دستگاه‌های اجرایی را یکی از مهم‌ترین نقاط قوت دستگاه مربوطه عنوان و تصریح کرد: انتظار می‌رود اقدامات ادارات به اطلاع مردم برسد که یکی از موارد این است که ارباب رجوع بداند چه زمانی می‌تواند با مدیر دستگاه مربوطه ملاقات کند. سرپرست شرکت گاز استان فارس با بیان اینکه در سه‌ماهه نخست سال جاری تعداد 177 جلسه ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره با مشترکان شرکت گاز که شامل پیمانکاران و ذی‌نفعان شرکت نیز می‌شود، در این شرکت انجام شد و در همین رابطه 129 مورد مشاوره و راهنمایی ارائه شده است.
مقام ارشد شرکت گاز استان فارس با بیان اینکه جلسات مردمی این شرکت دوشنبه هر هفته پذیرای مراجعان است، افزود: در این جلسات ضمن استماع سخنان آنان، به جهت بررسی و پیگیری بهتر مسائل و موارد مطرح شده و مشورت‌های کارشناسی، دستورات و راهکارهای لازم و عملیاتی به همکاران و سایر مدیران صادر می‌شود که در همین راستا 39 پرونده حل و فصل و 9 پرونده نیز در دست اقدام است. 
وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته نیز مشکلات و درخواست‌های مردم در حوزه‌های گازرسانی به صورت حضوری با مدیران شرکت مطرح شده که در مجموع 528 مورد ملاقات حضوری و چهره به چهره انجام پذیرفته که منجر به 425 مشاوره و راهنمایی و 110 اقدام مثبت شده است. سرپرست شرکت گاز استان فارس در پایان با تأکید بر تداوم جلسات مردمی در سال جاری یادآور شد: با برگزاری جلسات ملاقات مردمی و دیدار چهره به چهره مدیران نهادها با مردم، می‌توان بخشی از درخواست‌ها و مطالبات آن‌ها را برطرف کرد؛ همچنین افزایش سطح دسترسی به مسئولان و کارگزاران دولت، با رویکرد حل مشکل زمینه مشارکت تمامی اقشار جامعه را در تحقق شعار سال عملی فراهم 
می‌سازد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی