[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۶
  • دوره جدید

سرمربی لهستان‌: مقابل ایران با تمام توان بازی خواهیم کرد، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: حریفان سختی در آمریکا پیش روی ما هستند ولی تیم لهستان نیز در شرایط سخت، عملکرد خوبی داشته است. به گزارش تسنیم، تیم ملی والیبال ایران پس از چند‌ساعت از آخرین بازی خود در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال در روسیه مقابل این تیم به سمت شیکاگو پرواز کرد تا در هفته چهارم به مصاف حریفان خود برود.
لهستان، صربستان و آمریکا، حریفان ایران در هفته ماقبل پایانی مرحله بین‌قاره‌ای لیگ ملت‌های والیبال 2018 هستند. گفت‌وگوی اختصاصی خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم را با ویتال‌هاینن، سرمربی بلژیکی تیم ملی لهستان می‌خوانید:
شروع شما با تیم ملی لهستان چطور بود و آیا از عملکرد و نتایج خود رضایت دارید؟
اگر به نتایج نگاه کنید، متوجه می‌شوید که بسیار خوب بوده‌اند. برنامه من این بود بازیکنان را به خوبی بشناسم و حالا 8‌پیروزی کسب کرده‌ایم. البته پیش‌بینی و انتظار من کسب این تعداد پیروزی نبود ولی وقتی پیروزی‌های متوالی و متعدد به‌دست می‌آورید، همه چیز خوب به نظر می‌رسد و ما هم از این بابت خیلی خوشحالیم.
تیم ملی لهستان موفق شده همه حریفان خود را به غیر آلمان شکست دهد. آلمان تیمی است که شما هدایت آن را پیش از این بر عهده داشتید. چرا فقط به آلمان باختید؟
آلمان تیم خطرناکی است و حتی تیم ملی آمریکا نیز با این تیم به مشکل برخورد. بنابراین ما تنها تیمی نبودیم که بازی با آلمان برای ما دشوار بود. آلمان، تیم خوبی است.
‌نظر شما درباره لیگ ملت‌‌های والیبال و سفرهای طولانی این مسابقات چیست؟
لیگ ملت‌های والیبال مستلزم برنامه‌ریزی دقیق توسط تیم‌هاست چون مسابقات بسیار بسیار سنگین است. شرکت در این تورنمنت و مسافرت به استرالیا، ژاپن و آمریکا برای بازیکنان من بسیار سخت بود.
پیش‌بینی شما از هفته چهارم مسابقات و رویارویی با ایران چیست؟
حریفان سختی پیش‌روی ما هستند ولی تیم لهستان نیز در شرایط سخت، عملکرد خوبی داشته است. ما تلاش خود را خواهیم کرد و فکر می‌کنم بتوانیم نتیجه بگیریم. مقابل ایران با تمام توان بازی خواهیم کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی