[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

بازیکنان ایرانی بیشتر مدل هستند تا فوتبالیست، روزنامه شیراز نوین

یک سایت انگلیسی از تیپ بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران تعریف کرد. در حالی که در فضای مجازی داخل کشور شوخی‌های زیادی با پوشش بازیکنان تیم ملی ایران شد اما در خارج از کشور اوضاع کاملاً متفاوت است و تیپ ملی‌پوشان کشورمان بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
یک سایت انگلیسی در گزارشی نوشت: بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران بیشتر شبیه مدل هستند تا فوتبالیست. شیک‌پوشی بی‌اندازه بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران، غوغایی در شبکه‌های اجتماعی به خصوص «توئیتر» به راه انداخته است و راحت می‌شود فهمید که دلیل این موضوع چیست. در حالی که تیم‌هایی همچون آرژانتین، برزیل، انگلیس، فرانسه، آلمان و اسپانیا جزو مدعیان قهرمانی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه به شمار می‌روند، تیم ملی ایران به‌عنوان یکی از تیم‌هایی که قدرت آنچنانی ندارند با استایل خاصی راهی روسیه شد. در تصاویر منتشرشده می‌توان دید که فوتبالیست‌های تیم ملی کت‌وشلوار آبی رنگ بسیار زیبایی را به تن کرده‌اند. 
در ادامه این گزارش آمده است: یک نگاه اجمالی به شبکه‌های اجتماعی نشان می‌‌دهد که چقدر پوشش ظاهری آنها مورد توجه مردم سراسر جهان قرار گرفته‌اند. امیدواریم که آنها به مانند ظاهرشان، خوب هم بازی کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی