[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۶
  • دوره جدید

وزارت ورزش مابه‌التفاوت‌ها را پرداخت کند، روزنامه شیراز نوین

کشتی‌گیر وزن ۶۵‌کیلوگرم کشورمان گفت: در‌حالی که برخی رشته‌های تیمی جوایز خود را به صورت کامل دریافت کرده‌اند، ۳۰۰‌کشتی‌گیر باید همچنان منتظر باشند. به گزارش تسنیم، میثم نصیری، کشتی‌گیر وزن 65کیلوگرم کشورمان اظهار داشت: در‌حالی که برخی رشته‌های تیمی جوایز خود را به‌صورت کامل دریافت کرده‌اند، 300‌کشتی گیر باید همچنان منتظر باشند.
وی ادامه داد: فکر می‌کنم یکی از مشکلات کشتی این است که مدال زیاد می‌آورد و به این طریق هم با پرداخت نشدن جوایز مورد لطف قرار می‌گیرد.
نصیری تصریح کرد: ما در اردو در‌حال آماده‌سازی خود برای بازی‌های آسیایی جاکارتا و رقابت‌های جهانی مجارستان هستیم و باید با روحیه بالا برای حضور در این مسابقات آماده شویم اما متأسفانه باید دغدغه دریافت جوایز سال‌های 95 و 96 خود را هم داشته باشیم.
کشتی‌گیر وزن 65‌کیلوگرم کشورمان تأکید کرد: فدراسیون کشتی که با بانک مرکزی ارتباطی ندارد تا بتواند سکه بگیرد و از طرفی نمی‌تواند طبق سهمیه به کسی کمتر یا بیشتر پرداخت کند، پس مسئولان وزارت ورزش و جوانان باید مثل بسیاری از رشته‌ها مابه‌التفاوت یک و نیم میلیاردی سکه‌های مربوط به کشتی‌گیران را پرداخت کنند.
نصیری در پایان خاطر‌نشان کرد: امیدوارم مسئولان وزارت ورزش و جوانان هرچه زودتر مابه‌التفاوت موجود را مانند یک سری رشته‌های تیمی و خاص پرداخت کنند تا فدراسیون هم بتواند سکه‌ها را خریداری و به کشتی‌گیران و مربیان پرداخت کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی