[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

هندبال فارس رتبه دوم کشور را کسب کرد، روزنامه شیراز نوین

رئیس فدراسیون هندبال در مجمع انتخاباتی هیئت هندبال فارس با اشاره به لزوم حمایت از این ورزش در سطح کلان استان گفت: هیئت هندبال استان فارس در ارزشیابی سالانه فدراسیون هندبال در سال 1402 رتبه دوم کشور را کسب کرد اما اکنون تیم‌های لیگ برتری فارس با مشکلات مواجه هستند و لازم است در سطح کلان استان توجه ویژه‌ای به این ورزش شود.
به گزارش روابط‌عمومی و پایگاه خبری اداره‌کل ورزش و جوانان فارس، مجمع انتخاباتی هیئت هندبال استان فارس صبح امروز ۱۸ تیرماه برگزار شد. 
علی‌رضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال در این پایان مجمع گفت:  امروز مهم‌ترین مقوله نشاط‌آور اجتماع و یکی از مؤلفه‌های جنگ نرم و اقتدار کشورها در دنیا، ورزش است.
وی ادامه داد: وقتی یک قهرمان ورزشی ما در خاک دشمنان این سرزمین پرچم کشورمان را به اهتزاز در می‌آورد چه ابزاری همچون ورزش می‌تواند این چنین مقتدرانه سرود ملی کشورمان را به گوش جهانیان برساند و باعث عزت ملی شود. 
پاکدل اظهار داشت: امروز ورزش یکی از رکن‌های رکین هر کشوری به‌خصوص کشور ما است.
وی بیان داشت: متأسفانه در سطح کلان استان فارس توجه ویژه‌ای به ورزش نمی‌شود باوجوداینکه فارس استانی صنعتی نیست اما صنایع بسیاری فعالیت دارند که می‌توانند از ورزش حمایت کنند،  به علت این عدم حمایت‌ها تیم‌های که با سرمایه شخصی در سطح استان فعالیت داشتند امروز از ورزش گریزان هستند.
رئیس فدارسیون هندبال با اشاره به وضعیت ۳ تیم هندبال فارس در لیگ برتر گفت: تیم‌های زاگرس جنوبی، شهید شاملی و در وضیت خوبی به سر نمی‌برند و تاکنون مدارک آنان جهت شرکت در لیگ برتر به فدراسیون ارسال نشده است. 
وی تأکید کرد: شنبه ۲۳ تیرماه آخرین فرصت ارسال مدارک این تیم‌ها است و درصورت عدم انجام ۳ تیم فارس از لیگ برتر حذف می‌شوند. 
پاکدل با اشاره به مشکلات تیم زاگرس جنوبی گفت: این باشگاه با تلاش‌های محمدمهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش تشکیل شد اما اکنون باوجود تصویب بودجه و صدور مجوز در استان کارشکنی می‌شود و در امر جذب بازیکن،  استخدام مربی و ثبت نام و پرداخت ورودی لیگ برتر هیچ فعالیتی انجام نمی‌دهند و این موضوع را بار‌ها تذکر داده‌ایم. 
رئیس فدارسیون هندبال بیان داشت: از دکتر قزل سفلی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری که فردی شریف، دغدغه‌مند و ورزشی هست خواستار ورود و برخورد در این موضوع هستیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی