[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۳
  • دوره جدید

رئیس هیئت هندبال فارس در سمت خود ابقا شد، روزنامه شیراز نوین

با رأی اعضای مجمع،  رضا غلامشاهی بار دیگر به‌عنوان رئیس هیئت هندبال استان فارس انتخاب شد. 
به گزارش روابط‌عمومی و پایگاه خبری اداره‌کل ورزش و جوانان فارس، مجمع انتخاباتی هیئت هندبال صبح امروز ۱۸ تیرماه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان فارس، علی‌رضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال و اعضای مجمع در سالن اجتماعات اداره‌کل ورزش و جوانان فارس برگزار شد. 
رضا غلامشاهی تنها کاندید این مجمع بودکه پس‌از انجام فرایند رأی‌گیری غلامشاهی با کسب ۲۲ رأی از ۲۲ رأی اخذ شده به مدت ۴ سال به‌عنوان رئیس هیئت هندبال استان فارس انتخاب شد. 
همچنین با رای اعضای مجمع، مریم طهرانی، احسان سماح‌نژاد، فریدون رئیسی، محمد هدایت و لیلا پاکدل
به‌ترتیب به‌عنوان نایب‌رئیس، خزانه‌دار و ۳ عضو هیئت‌رئیسه هیئت هندبال فارس انتخاب شدند.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس در این نشست با تقدیر از تلاش‌های اعضا هیئت هندبال گفت: موفقیت‌های ورزش هندبال فارس حاصل برنامه‌ریزی و تلاش‌های رئیس و اعضای هندبال است. 
وی هندبال را سرآمد ورزش کشور برشمرد و بیان داشت: به خود می‌بالیم که یکی از مدیران ارزنده استان فارس در رأس این فدراسیون قرار دارد و دکتر پاکدل نشان داده است همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند مردم فارس همراه جزو پیش‌رو‌ها بوده‌اند. 
وی تأکید کرد: در دوره جدید مدیرتی هندبال فارس کار سختی خواهد داشت و نگه داشتن جایگاه و هویتی که به سختی به‌دست آمده است آسان نخواهد بود. 
مدیرکل ورزش و جوانان فارس جایگاه هندبال را در سطح کشور ممتاز برشمرد و گفت: در سال‌های اخیر هندبال تنها رشته تیمی ما در سطح کشور بود که صاحب عنوان قهرمانی شد است
وی در پایان گفت: از دکتر پاکدل خواستاریم دوره‌های استعدادیابی ویژه‌ای در استان فارس تشکیل شود تا با کشف و این استعداد‌ها در رقابت‌های مختلف در رده‌های پایه پشتوانه‌ای قوی برای ورزش هندبال فارس ساخته شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی