[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۲
  • دوره جدید

اولویت ما رعایت آموزه‌های فنی و مهندسی است، روزنامه شیراز نوین

زحمتکش، رئیس نظام مهندسی داراب و زرین‌دشت و مهندس برومند، مدیربنیاد مسکن این شهرستان به‌همراه جمعی از کارشناسان و اعضای هیئت رئیسه نظام مهندسی در این شهرستان به بررسی چالش‌های حوزه فنی و مهندسی پرداختند.
به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن استان فارس، دراین نشست که با حضور مهندس جهانگیری عضو هیئت رئیسه نظام مهندسی داراب و زرین‌دشت و مهندس کاوه، کارشناس و ناظران شهری و روستایی در محل بنیاد مسکن زرین‌دشت برگزار شد بر لزوم رعایت دقیق آموزه‌های فنی و مهندسی نیز تأکید شد.
برومند، مدیربنیاد مسکن شهرستان زرین‌دشت با بیان اینکه سهل‌انگاری در امور مهندسی و فنی و مماشات در این حوزه سلامت جان و مال مردم را زیر سؤال می‌برد و آنها را تهدید می‌کند گفت: نباید در اجرای دقیق آموزه‌های فنی و مهندسی کوچکترین مماشات یا سهل‌انگاری صورت گیرد و رعایت آموزه‌های فنی و مهندسی اولویت کاری بنیاد مسکن است. مدیربنیاد مسکن شهرستان زرین‌دشت اضافه کرد: ما براین باوریم که در اجرای طرح‌های‌ هادی و بهسازی مناطق و مقاوم‌سازی‌ها هیچ‌گاه نباید دقت و استحکام بنا را فدای سرعت کرد، هیچ‌گاه کمبود منابع نباید اثری بر کیفیت کار بگذارد، رعایت آموزه‌های فنی برای ما یک اولویت است. همچنین محمدشریف زحمتکش، رئیس دفتر نمایندگی نظام مهندسی داراب و زرین‌دشت با اشاره به زلزله‌خیز بودن استان فارس افزود: باتوجه به قرارگرفتن شهرستان زرین‌دشت برروی گسل زاگرس و مستعد بودن این شهرستان، رعایت نکات فنی مهندسی طبق آیین‌نامه‌ها باید در اولویت کار قرار گیرد و درصورت هرگونه قصور و کوتاهی ازسوی ناظران روستایی طبق قانون با ناظران خاطی برخورد می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی