[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۳
  • دوره جدید

مدال‌ بازی‌های آسیایی و جهانی را طلبکار هستم ، روزنامه شیراز نوین

ملی‌پوش وزن ۷۵-‌کیلوگرم تیم ملی کاراته گفت: تمام تلاش خود را انجام خواهم داد تا از فرصتی که کادرفنی و فدراسیون کاراته در اختیار من قرار داده استفاده کرده و جواب اعتماد کادرفنی تیم ملی را بدهم. بهمن عسگری در گفت‌و‌گو با تسنیم، درخصوص انتخاب خود برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا و مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: خدا را شاکرم که از سوی کادرفنی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیای انتخاب شدم. بعد از اعلام ‌لیست نفرات اعزامی ‌به مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی ناخودآگاه به یاد 4‌سال پیش و انتخابی تیم ملی با استاد سعید حسنی‌پور، مربی فعلی تیم ملی افتادم و متوجه شدم که چقدر زمان به زودی سپری شد. 
وی تأکید کرد: درست است که 4‌سال پیش فرصت همراهی تیم ملی را پیدا نکردم اما خدا را واقعاً بعد از دیدن اسم خودم در لیست مسافران بازی‌های آسیایی و قهرمانی آسیا شکر کردم و برای همه بازیکنان نیز بهترین‌ها را آرزو کردم. از ابتدای سال 96 تمام اولویت و هدف خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیایی، لیگ‌های جهانی، بازی‌های آسیایی و قهرمانی جهان گذاشته بودم و تمام تلاش خود را نیز انجام دادم که این اتفاقات به وقوع بپیوند که خدا را شکر مرحله به مرحله در حال انجام است. 
ملی‌پوش وزن 75-‌کیلوگرم تیم ملی کاراته عنوان کرد: مطمئن باشید تمام تلاش خود را انجام خواهم داد تا از فرصتی که کادرفنی و فدراسیون کاراته در اختیار من قرار داده استفاده کرده و جواب اعتماد کادرفنی تیم ملی را بدهم. امیدوارم عملکردم به‌گونه‌ای باشد که باعث خوشحالی کادرفنی، مسئولان فدراسیون کاراته و طرفداران باشم. همانطور که قبلا اعلام کرده بودم مدال‌ بازی‌های آسیایی و جهانی را طلبکار هستم و تمام تلاشم را برای رسیدن به این مهم انجام خواهم داد. 
عسگری در خصوص کسب مدال نقره لیگ جهانی استانبول گفت: لیگ جهانی استانبول نیز مسابقات خوبی بود و به تجربیات ما اضافه کرد. علاوه بر سطح بالای این مسابقات، حساسیت دیگر آن رقابت بازیکنان داخلی جهت حضور در ترکیب تیم ملی برای مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی بود. برای بازیکنان تیم ملی نشان دادن توانایی‌های خود به کادرفنی ایجاد حساسیت کرده بود و هر‌کسی تلاش می‌کرد نتیجه خوبی کسب کند. 
وی خاطرنشان کرد: در وزن من نیز حضور علی اصغر آسیابری و ابراهیم حسن‌بیگی که از بهترین بازیکنان کاراته ایران هستند به من انگیزه زیادی داده است. لیگ جهانی ترکیه نیز با توجه به حضورم در دیدار نهایی تجربه خوبی بود. در دیدار نهایی نیز متأسفانه مغلوب «هورنا» اوکراینی شدم. هورنا در دیدار نهایی کاراته انجام نداد و بیشتر مانند همیشه به دنبال شلوغ کاری بود و توانست نظر داوران را نیز جلب کند. این در حالی بود که فشار اصلی را من وارد می‌کردم اما متأسفانه نتوانستم امتیازی جلب کنم تا دیدار به‌هانتی برود و داوران 4‌پرچم به نفع او بدهند. 
دارنده مدال نقره لیگ جهانی استانبول گفت: قطعاً این شکست برای من مثمرثمر خواهد بود و حتماً خیرتی در آن بوده است. باید تلاش خود را در میادین آینده بیشتر کنم تا بتوانم اعتماد کادرفنی را جلب و با مدال‌های طلای ناب جامعه کاراته را خوشحال کنم. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی