[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۵
  • دوره جدید

واکنش مسی به از دست دادن ضربه پنالتی، روزنامه شیراز نوین

کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین گفت: بسیار ناراحت هستم که ضربه پنالتی‌ را از دست دادم. به گزارش ایسنا و به نقل از رویترز، تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین در نخستین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با تساوی یک بر یک برابر ایسلند متوقف شد.
لیونل مسی در این دیدار یک ضربه پنالتی‌ را خراب کرد تا شب بدی را پشت سر بگذارد. این بازیکن آرژانتینی بعد از بازی گفت‌: بسیار ناراحت هستم که ضربه پنالتی‌ را از دست دادم. با گل کردن آن توپ وضعیت ما بسیار بهتر می‌شد. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و بر این  باور هستم  که شایسته پیروزی بودیم.
او ادامه‌ داد: برای پیروزی به میدان رفتیم، این در حالی بود که ایسلند با نفرات زیاد در حال دفاع کردن بود و پشت سر گذاشتن این خط دفاعی سخت بود. این تساوی باعث نمی‌شود ما انگیزه خود را از دست بدهیم. بعد از استراحت لازم تمرینات خود را پشت سر می‌گذاریم و امیدواریم در دیدار بعدی، عملکرد خوبی از خود نشان دهیم.
مسی در پایان سخنانش ‌اضافه کرد: در جام جهانی سطح تیم‌ها نزدیک به هم است و هیچ تیمی از پیش باخته نیست. باید برای پیروزی بسیار خوب ظاهر شد. امیدوارم در دیدار بعدی عملکرد خوبی از خود نشان دهیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی