[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۹
  • دوره جدید

فراخوان مشمولان «طرح نخبگان» به خدمت سربازی، روزنامه شیراز نوین

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایرانی در اطلاعیه‌ای، همه مشمولانی که در طرح نخبگان ثبت‌نام کرده و دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه 1397 هستند را برای اعزام به خدمت سربازی فراخواند.
سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: همه مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاهی که در طرح نخبگان ثبت‌نام و مورد تأیید قرار گرفته‌اند و دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه 1397 هستند، به خدمت سربازی فراخوانده شدند.
بر همین اساس، همه مشمولان فوق موظف هستند روز شنبه دوم تیرماه 97 در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده حضور یابند.
این اطلاعیه می‌افزاید: افرادی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح با عنوان آموزش نخبگان نشده‌اند، می‌توانند به نزدیک‌ترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) مراجعه و برای دریافت برگ مذکور و یا اطلاع از آخرین وضعیت خود براساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.
در این اطلاعیه آمده است: این دسته از مشمولان دوره آموزش رزم مقدماتی را در مرکز آموزش شهید مدرس سپاه پاسداران سپری و پس از اتمام دوره آموزشی، پروژه تحقیقاتی خود را ادامه خواهند داد.
بر همین اساس، مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ فوق برای آنان صادر نشده، باید برای پیگیری درخواست خود به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح واقع در بزرگراه شهید بابایی، دانشگاه دفاع ملی ستاد کل نیروهای مسلح مراجعه کنند.
 همچنین دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مقطع فوق‌لیسانس و بالاتر برای بهره‌مندی از طرح نخبگان باید به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به نشانی ذکر شده مراجعه کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی