[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

زیرساخت‌های لازم برای توسعه صادرات مهیا شود، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با تأکید بر اینکه زیرساخت‌های لازم برای توسعه و افزایش صادرات در استان باید مهیا شود گفت: هیچ توجیهی برای انجام ندادن کارها پذیرفتنی نخواهد بود بلکه مدیران باید کارها را تا حصول نتیجه نهایی با جدیت دنبال کنند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی‌ و امور بین‌الملل استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در جلسه کارگروه صادرات غیر نفتی استان فارس افزود: دستگاه‌های مرتبط با حوزه صادرات، صنعت و تولید، باید به سهم خود در جهت رفع مشکلات این حوزه‌ها و تسهیل امور تلاش کنند.
استاندار فارس با بیان اینکه حمل و نقل هوایی یکی از مسیرهای اصلی صادرات در استان فارس است، گفت: برای استانی چون فارس که دارای ظرفیت‌های بی‌شماری است و از نظر فرودگاهی، ‌هاب بین‌المللی جنوب کشور محسوب می‌شود، نبود سردخانه‌ای مناسب جهت نگهداری محصولات صادراتی در فرودگاه بین‌المللی شیراز زیبنده نبوده و باید با برنامه‌ریزی صحیح نسبت به احداث سردخانه اقدام سریع صورت پذیرد.
مهندس تبادار  ادامه داد: بخش خصوصی یار و مددکار بخش دولتی بوده و هر دو بخش باید در کنار یکدیگر شرایط را برای توسعه صادرات و رونق اقتصادی فراهم کنند.
نماینده عالی دولت در استان فارس همچنین به دیدار خود با سفیر قطر در ایران اشاره کرد و گفت: کشور قطر آماده همکاری تجاری و اقتصادی با ایران به ویژه استان فارس است که باید از این ظرفیت به وجود آمده بخش دولتی و خصوصی استفاده حداکثری را داشته باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی