[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۹
  • دوره جدید

توسعه پایدار با آموزش درست و بنیادی انجام می‌شود، روزنامه شیراز نوین

‍وزیر آموزش‌وپرورش در پیامی به گردهمایی مدیران و مشاوران زن وزارت آموزش‌وپرورش گفت: توسعه پایدار با آموزش درست و بنیادی انجام می‌شود و بانوان، محور توسعه پایدار هستند.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، سید محمد بطحایی در پیامی به گردهمایی مدیران و مشاوران زن وزارت آموزش‌وپرورش به نقش اساسی و سازنده زنان با جمعیت بیش از 13میلیون نفری آموزش‌وپرورش تأکید کرد. متن کامل پیام به شرح زیر است:
با سلام و تبریک فرارسیدن عید سعید فطر
آموزش‌وپرورش جایگاه تعلیم و تربیت فرزندان ایران و کانون  است. اگر این سازمان نقش خود را به‌درستی ایفا نکند، جامعه مدام درگیر مشکلات و معضلات روزافزون اجتماعی خواهد شد. زنان به‌عنوان بیش از پنجاه‌درصد جامعه 13میلیون نفری آموزش‌وپرورش، نقش بسیار اساسی و سازنده‌ای در اداره این سازمان پرورش‌دهنده دارند. زنانی که بیش از پنجاه‌درصد معلمان، کارمندان و مدیران آموزش‌وپرورش را تشکیل می‌دهند. ازآنجاکه مخاطبان آموزش‌وپرورش که شامل دانش‌آموزان و والدین آنها است، به وسعت جمعیت تحت تأثیر این نهاد آموزشی و تربیتی پی می‌بریم. قطعاً توسعه پایدار ‌جز با آموزش درست و بنیادی رخ نخواهد داد و بانوان محور این توسعه هستند که خود بهره‌مند از این توسعه خواهند بود. اینجانب با آرزوی توفیق برای برگزارکنندگان و شرکت‌کنندگان در این همایش بزرگ، رجای واثق دارم که در چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، برگ زرینی به کارنامه درخشان و مؤثر آموزش‌وپرورش افزوده شود.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
سیدمحمد بطحایی

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی