[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۳
  • دوره جدید

برگزاری چهار نمایشگاه هم‌زمان در شیراز، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین- فرزاد وثوقی

farzad_vossoghi@yahoo.com

 چهاردهمین نمایشگاه کودک و نوجوان، اسباب‌بازی، سرگرمی ‌و اوقات فراغت و همچنین سومین نمایشگاه مادر و نوزاد به همراه نهمین نمایشگاه تخصصی ملزومات جهیزیه، تشریفات، سفره عقد، گل‌آرایی و خدمات مرتبط با زوج‌های جوان و چهارمین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا روز گذشته در محل دائمی ‌نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس آغاز به کار کرد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس از برگزاری این نمایشگاه‌ها در پنج سالن و فضای باز نمایشگاهی در مساحتی بالغ بر ۱۸هزار مترمربع خبر داد و افزود: توجه به نیازهای کودکان و نوجوانان، مادران و زوج‌های جوان و به طور کل تمام اعضای خانواده بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند نقش بسزایی در روند رشد و پویایی جامعه و پیشرفت کشورها داشته باشد. این 4نمایشگاه هم‌زمان آغاز به کار کرده‌اند و برای تمامی‌گروه‌های سنی و خانواده‌ها دارای برنامه و جذابیت خاصی است. همچنین می‌تواند برای کودکان و نوجوانان شادابی و نشاط به همراه داشته باشد؛ از این رو از عموم مردم استان فارس دعوت می‌کنیم از این نمایشگاه‌ها دیدن کنند. سیدمحمود موسوی از اهداف برگزاری این چهار نمایشگاه نگاه ویژه به مسائل و نیازهای اساسی خانواده‌ها به خصوص مادر و نوزاد، کودک و نوجوان و زوج‌های جوان و همچنین فراهم آوردن فضای مناسب برای حضور گروه‌های کالایی، خدماتی، آموزشی و مشاوره‌ای و توجه به سلامت روانی، سرگرمی ‌و اوقات فراغت جوانان و نوجوانان برشمرد و گفت در این نمایشگاه تلاش شده با حضور مشارکت‌کنندگانی جهت ارائه کالا و خدمات به صورت اقساطی و بانک مهر اقتصاد جهت ارائه تسهیلات خرید کالا به رفاه اقتصادی خانواده‌ها نیز توجه شود.
موسوی تشریح کرد چهار سالن سرو، بهار، نرگس و ملاصدرا با حضور ۱۳۲شرکت از سراسر کشور که حدود ۳۷درصد آنها از استان فارس هستند به نمایشگاه ملزومات جهیزیه و فروش اقساطی کالا با زمینه فعالیت تولید و عرضه انواع مبلمان، سرویس خواب، دکوراسیون داخلی، کالای خواب، سرویس آشپزخانه، لوازم خانگی، فرش و لوازم دکوری و آتلیه، آرایشگاه، تشریفات مجالس، مزون عروس و... اختصاص یافته است. وی همچنین افزود سالن حافظ با مساحت ۶ هزار متر مربع و با حضور ۸۰شرکت از سراسر نقاط کشور از جمله فارس، قزوین، تهران، اصفهان، تبریز و شهرستان‌های استان فارس -۶۶درصد این مشارکت‌کنندگان از استان فارس هستند- با زمینه فعالیت آخرین محصولات و دستاوردهای پرورش کودکان از جمله نگهداری، ایمنی، هوش و استعداد و عرضه انواع اسباب بازی، بازی‌های فکری، آموزشی، پژوهشی، سیسمونی و اتاق کودک،  مراکز خدمات درمانی، خدمات و آموزش‌های مرتبط به مادران، کتاب کودکان و نوجوانان، نرم‌افزارها و ربات‌های آموزشی و... میزبان عموم بازدیدکنندگان است. موسوی با اعلام اینکه در حاشیه روزهای برگزاری این نمایشگاه‌ها جشنواره بزرگ خانوادگی برج دومینو و اَبر بازی‌های فکری و سرگرمی ‌برگزار می‌شود گفت: تمامی ‌علاقه‌مندان و عموم بازدیدکنندگان می‌توانند تا روز جمعه مورخ 2تیر ۱۳۹۷ همه‌روزه از ساعت ۱۷تا ۲۲ جهت بازدید از این نمایشگاه‌ها به محل دائمی ‌نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس مراجعه کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی