[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۷
  • دوره جدید

سامورایی‌ها هم‌امتیاز ایران، روزنامه شیراز نوین

تیم فوتبال ژاپن در اولین دیدار خود در جام جهانی روسیه برابر کلمبیا به پیروزی رسید.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های ملی فوتبال ژاپن و کلمبیا در گروه H جام جهانی روسیه از ساعت ۱۶:۳۰ روز سه‌شنبه به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به سود ژاپن به اتمام رسید.
شینجی کاگاوا (۶ - پنالتی) و اوساکو (۷۳) برای ژاپن گلزنی کردند. خوان کوینترو (۳۱) هم گل کلمبیا را به ثمر رساند. 
کلمبیا در دقایق ابتدایی نیمه نخست ۱۰نفره شد  و تا پایان مسابقه با یک بازیکن کمتر به بازی ادامه داد.
کارلوس سانچز بازیکن کلمبیا در دقیقه ۵ به خاطر خطای هند، نه تنها از زمین اخراج شد بلکه یک ضربه پنالتی به ژاپن هدیه داد و کاگاوا هم این پنالتی را به گل تبدیل کرد. کلمبیا باوجود اینکه یک بازیکن کمتر داشت، به صورت پراکنده و محتاطانه روی دروازه ژاپن حمله می‌کرد و در نهایت توانست در دقیقه ۳۱ روی یک ضربه کاشته به گل تساوی برسد.
در نیمه دوم ژاپن نسبت به کلمبیا برتری نسبی داشت. خامس رودریگز ستاره تیم کلمبیا که در ترکیب اصلی قرار نداشت، در نیمه دوم به زمین آمد ولی نتوانست کاری از پیش ببرد. ژاپنی‌ها هم در دقیقه ۷۳ روی یک ضربه کرنر و با ضربه سر اوساکو گل دوم را به ثمر رساندند و برتری خود را تا پایان مسابقه حفظ کردند.
با برگزاری دیدار ژاپن، تمام تیم‌های آسیایی اولین مسابقه خود را در جام جهانی پشت سر گذاشتند. تیم ملی کشورمان در کنار ژاپن دو نماینده قاره آسیا بودند که توانستند در نخستین گام به برتری برسند.
عربستان در بازی اول مقابل روسیه با ۵ گل شکست خورد. استرالیا یک به ۲ مغلوب فرانسه شد و کره جنوبی هم با یک گل بازی را به سوئد واگذار کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی