[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

سارقان احشام در دام پلیس آگاهی فارس، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری 3‌نفر سارق احشام و کشف 30‌فقره سرقت در بخش دشت ارژن شهرستان شیراز خبر داد.
سرهنگ فرج شجاعی در گفت‌و‌گو با خیرنگار پایگاه خبری پلیس بیان کرد: در‌پی وقوع چند فقره سرقت احشام در بخش دشت ارژن شهرستان شیراز‌، رسیدگی به این موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرارگرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات به‌عمل آمده طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه موفق به دستگیری 3‌نفر سارق احشام که یه صورت تیمی اقدام به سرقت می‌کردند، شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان عنوان داشت: پس از انتقال متهمان به پلیس آگاهی در بازجویی فنی و تخصصی و مواجه با ادله و مستندات پلیس به 30 فقره سرقت احشام در بخش دشت ارژن شهرستان شیراز اعتراف کردند.
سرهنگ شجاعی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند‌ خاطر نشان کرد: کلیه صحنه‌های سرقت بازسازی و تا کنون 20‌نفر از شکات شناسایی شده‌اند. 
این مقام انتظامی خاطر‌نشان کرد: دستگیری سارقان توسط مأموران انتظامی در راستای برقراری امنیت پایدار در سطح استان صورت می‌گیرد و مجرمان و مخلان نظم و امنیت بدانند فرزندان ملت در نیروی انتظامی از عزمی راسخ در برخورد با آنان برخوردارند و اجازه هنجارشکنی را به هیچ‌کس نخواهند داد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی