[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۸
  • دوره جدید

در معرض امواج موبایل هستید؟ این میوه را بخورید!، روزنامه شیراز نوین

اگر زیاد از موبایل استفاده می‌کنید یا مودم در کنار شما قرار دارد و در معرض امواج موبایل هستید، این میوه را بخورید.
این روزها حضور موبایل و وایفای در زندگی بسیار پررنگ شده است. این دستگاه‌ها امواج خطرناکی برای بدن ساطع می‌کنند که اگر در برابر این امواج بدنمان را مقاوم نکنیم می‌تواند سلامتی‌مان را به خطر بیندازد. اگر شما هم نمی‌توانید استفاده از گوشی و وایفای را کم کنید و اگر در معرض امواج موبایل هستید، این میوه را بخورید که در ادامه این مقاله برایتان نوشته ایم.
اگر زیاد در معرض امواج موبایل یا Wi-Fi هستید، قسمت سفیدی هندوانه را حتماً بخورید!
سفیدی هندوانه با افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن، از بدنتان در برابر رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کند!
تأثیر امواج ناشی از گوشی و آنتن تلفن همراه بر بدن انسان
امواج موبایل و آنتن‌های تلفن همراه در زمره امواج فرکانس رادیویی قرار می‌گیرند. به عبارتی این محدوده مربوط به امواج غیریونیزه کننده است که اثر تخریبی روی بافت‌های زنده نداشته و فقط منجر به افزایش دمای ناحیه‌ای از بدن می‌شوند که در معرض تابش قرار گرفته است.
میزان امواج در نزدیکی آنتن کمتر است
انرژی جذب شده در بدن ناشی از آنتن تلفن همراه، در نزدیکی آنتن کمترین مقدار است و با دور شدن شخص تا فاصله 100متری افزایش و سپس شروع به کاهش می‌کند، از طریق دیگر با افزایش فاصله از آنتن، افزایش توان گوشی برای جلوگیری از کاهش کیفیت گیرندگی، توان ناشی از گوشی افزایش می یابد.
تأثیر امواج تلفن همراه بر کودکان
کودکان بیشتر در معرض خطر امواج تلفن همراه هستند. کودکان به علت سیستم عصبی در حال رشد و جذب انرژی بیشتر از ناحیه سر، بیشتر در معرض خطر امواج تلفن همراه هستند و باید کودکان را از استفاده زیاد از تلفن همراه برحذر داشت.
افرادی که تنظیم کننده ضربان قلب در بدن دارند
افرادی که تنظیم کننده ضربان قلب در بدن دارند، با احتیاط از تلفن همراه استفاده کنند. افرادی که در بدن آنها از قطعات کاشتنی مانند تنظیم کننده ضربان قلب استفاده شده، ‌باید محدودیت در استفاده از تلفن همراه و حضور در میادین امواج فرکانس رادیویی داشته باشند، زیرا این موارد کیفیت زندگی را تحت تأثیر قرار می دهد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی