[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۱
  • دوره جدید

کوپر: دلیل شکست‌های ما، مصدومیت محمد صلاح نبود، روزنامه شیراز نوین

سرمربی باتجربه مصر اعلام کرد اهل بهانه گرفتن نیست و نمی‌خواهد ناکامی‌ تیمش در جام جهانی را به مصدومیت صلاح ربط بدهد. هکتور کوپر، سرمربی مصر پس از شکست 3-1 تیمش مقابل روسیه در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد؛ او اعلام کرد مصدومیت محمد صلاح عامل دو شکست پیاپی تیمش در جام جهانی نیست.
به نقل از یورو اسپورت کوپر گفت: قطعاً کسی نمی‌تواند اهمیت و ارزش بالای صلاح در تیم ما را انکار کند؛ وقتی مصدوم شد همه ما نگران شدیم و افسوس می‌خوریم که او را از ابتدای روند آماده‌سازی در کمپ تمرینی خود در ایتالیا نداشتیم. واقعیت این بود که کاری از دست ما بر نمی‌آمد؛ خوشبختانه برای بازی دوم آماده شد، پس بهانه‌ای در کار نیست. اینکه کاملاً آماده بود یا خیر، به من و کادر پزشکی تیم مربوط می‌شود؛ قطعاً در صحبت با آنها، آماده‌ترین‌ها را به زمین می‌فرستم و روی کسی ریسک نمی‌کنم. متقاعد شده بودم که صلاح کاملاً آماده است و برای همین در زمین بود.
نمی‌دانم اگر صلاح با همان فرم قبلی با ما راهی روسیه می‌شد، چه پیش می‌آمد اما همیشه معتقد بوده‌ام که پشت یک یا دو بازیکن فوق‌العاده، یک تیم است که حضور دارد. دلیل شکست‌های مصر در جام جهانی، مصدومیت محمد صلاح نیست؛ کسی نیستم که بهانه بگیرد!
مقابل روسیه، نیمه اول خوبی داشتیم اما در 15‌دقیقه ابتدایی نیمه دوم بسیار بد بودیم و همین باعث باخت ما شد. خوب دفاع نکردیم. حالا دو بازی را واگذار کرده‌ایم و باید با واقعیت کنار بیاییم؛ امیدوارم جام جهانی را خوب به پایان برسانیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی