[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۳
  • دوره جدید

ورود ریاست و دبیر فدراسیون ژیمناستیک به شیراز، روزنامه شیراز نوین

دکتر زهرا اینچه درگاهی رئیس و محسن سلیمانی دبیر فدراسیون ژیمناستیک جمهوری اسلامی ایران جهت شرکت در مجمع سالیانه و شرکت در جشنواره هیئت ژیمناستیک استان کهگیلویه‌و‌بویراحمد وارد فرودگاه شیراز شدند و مورد استقبال توانا رئیس هیئت، معصومه پرونده نایب رئیس، مهدی ابراهیمی ‌دبیر هیئت استان و ناصر گلچین و حمید قربانی رئیس و دبیر هیئت شهرستان شیراز و فریدون کوچکی از داوران بین‌المللی ژیمناستیک هنری قرار گرفتند‌.
سپس جهت عزیمت به یاسوج در شهرستان سپیدان و در یک فضای زیبا و طبیعی مورد استقبال فرامرز عمادی رئیس و دیگر دست‌اندرکاران ورزش این شهرستان قرار گرفتند‌. و پس از پذیرایی و آشنایی نسبی با ورزش این شهرستان سپیدان را به مقصد یاسوج ترک کردند‌. 
در یاسوج پس از دیدار با دکتر علوی مدیر کل ورزش و جوانان و سایر مسئولین مربوطه در مجمع سالیانه این استان شرکت و سپس در جشنواره ژیمناستیک که با حضور ژیمناست‌ها و خانواده آن‌ها برگزار شده بود شرکت و پس از ایراد سخنانی و تماشای حرکات ژیمناست‌ها، یاسوج را به مقصد شیراز جهت عزیمت به تهران ترک کردند. در این سفر یک‌روزه توانا، ابراهیمی‌ و قربانی کوچکی این عزیزان را همراهی نمودند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی