[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

فخری: ناداوری هم باشد باید حقمان را بگیریم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی شمشیربازی سابر ایران گفت: پاکدامن در دیدار با قهرمان جهان جانانه کار کرد و خوشحالیم که یک‌بار دیگر کارمان را با مدال به پایان رساندیم. پیمان فخری در گفت‌وگو با فارس، در مورد عملکرد ملی‌پوشان شمشیربازی سابر ایران در قهرمانی آسیا اظهار داشت: خدا را شکر بازهم کارمان را با مدال به پایان رساندیم. پاکدامن جانانه کار کرد و مقابل قهرمان جهان ۱۵ بر ۱۳در شرایطی شکست خورد که یک کارت قرمز بی‌مورد به او دادند. حتی کره‌ای‌ها پس از مسابقه گفتند نباید این کارت داده می‌شد.
وی‌ ادامه داد: مجتبی عابدینی هم به قهرمان کره‌ای باخت و قرعه بدی به او خورده بود، اما محمد رهبری و محمد فتوحی ضعیف‌تر بازی کردند و انتظارمان بیشتر بود.
سرمربی تیم ملی سابر ایران در مورد اینکه اعتراض‌ها به داوری زیاد بود گفت: به هر حال ما باید حق‌مان را بگیریم. یک مقدار حساسیت‌هایی در بازی وجود داشت اما نمی‌خواهم وارد این مسائل شوم. این مشکلات وجود دارد. داوری شمشیربازی به برداشت داور از ضرباتی که زده می‌شود بستگی دارد، به همین دلیل اختلاف‌نظرها وجود دارد.
فخری تأکید کرد: ما با همین ناداوری‌ها ایتالیا را هم برده‌ایم. در مجموع کار خودمان را می‌کنیم و این مسائل همیشه وجود داشته است.
وی با اشاره به اینکه برای بازی‌های آسیایی خیلی هم نباید در فشار باشیم گفت: ما کار خودمان را می‌کنیم. بازی‌های آسیایی از همه‌چیز مهم‌تر است و باید با آمادگی صد درصد در این رقابت‌ها حاضر شویم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی