[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۹
  • دوره جدید

سکوت مسئولان جای تعجب و سؤال دارد، روزنامه شیراز نوین

عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی معتقد است خطر محرومیت و تعلیق کشتی ایران در میادین پیش رو همچنان وجود دارد. رحیم علی‌آبادی در گفتگو با مهر، با بیان آن‌که مشکل تعلیق و محرومیت احتمالی ایران هنوز حل نشده اظهار داشت: کشتی ایران در رده‌های مختلف نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان، میادین جهانی را پیش رو دارد و متأسفانه ممکن است در قرعه‌کشی هر کدام از این مسابقات به نمایندگان رژیم اشغالگر قدس برخورد کند. مطمئناً این‌بار در صورت چنین اتفاقی نمی‌توان به‌سادگی از رویارویی با این رقبا انصراف داد، چون کمیته بین‌المللی المپیک با توجه به لابی صهیونیست‌ها با دقت به تمامی ‌امور نظارت دارد.
وی با اظهار تعجب از سکوت مسئولان ذیصلاح برای حل و فصل دیپلماتیک این موضوع در چند‌ماه گذشته گفت: دلیل این سکوت و بی‌توجهی از سوی مسئولان برای اهالی کشتی به یک سؤال بزرگ و مبهم تبدیل شده است. مطمئناً این مسئولان هنوز به جدی بودن این موضوع واقف نیستند و شاید نمی‌دانند کشتی و حتی ورزش ایران در معرض خطر محرومیت و تعلیق قرار دارد.
دارنده مدال نقره المپیک ۱۹۷۲مونیخ با اشاره به اینکه روزهای سختی پیش روی کشتی است ادامه داد: استرس و هیجان حضور در مسابقات جهانی برای هر کشتی‌گیری بسیار بالاست و کنترل چنین موضوعی برای کادر فنی و حتی خود ملی‌پوشان خیلی سخت است. حالا در نظر بگیرید که کادر فنی و کشتی‌گیران باید در کنار همین استرس‌های متداول با مسأله دیگری همچون حضور نمایندگان رژیم اشغالگر قدس در گروه خود و احتمال مواجه شدن با آنها در قرعه‌کشی هم دست و پنجه نرم کنند.
علی‌آبادی در ادامه اظهار داشت: به‌عنوان یکی از پیشکسوتان کشتی امیدوارم این موضوع به سرانجام خوبی منتهی شود و با شانس و اقبال بتوانیم در میادین پیش‌رو به قرعه‌های خوبی برسیم. در غیر‌اینصورت معلوم نیست چه روزهای سختی در انتظار کشتی ایران است.
وی در پایان خاطر‌نشان کرد: رسول خادم و فدراسیون کشتی تا به این مرحله از امور به هر ترفند و اقدامی‌که لازم بود توانستند جلوی محرومیت‌های سنگین کشتی‌گیران و کشتی ایران را بگیرند، اما از این پس نمی‌توان روی لابی خادم و اتحادیه جهانی کشتی حساب کرد. کنترل امور از دست ما خارج است، چون کمیته بین‌المللی المپیک به‌شدت تحت نفوذ لابی صهیونیست‌هاست و آنها با حساسیت فراوانی روند کشتی ایران را رصد می‌کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی