[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۰
  • دوره جدید

فاش شدن مکالمه واتس اپی سیمئونه و دستیارش، روزنامه شیراز نوین

یک ساعت پس از شکست تاریخی آرژانتین مقابل کرواسی، مکالمات واتس اپی بین سیمئونه و دستیارش فاش شد که طی آنها، سرمربی آرژانتینی به مسائل جالبی پرداخته است. آرژانتین شب گذشته به مصاف کرواسی رفت و با نتیجه 3-0 مقابل این تیم شکست خورد و حالا آلبی سلسته، حذف را بیش از همیشه به خود نزدیک می‌بیند. پس از بازی، صحبت‌های واتس اپی بین دیگو سیمئونه و دستیارش، جرمن بورگس منتشر شده که سر و صدای زیادی به‌پا کرده است. در زیر صحبت‌های سیمئونه راجع به موضوعات مختلف را می‌خوانیم:
 بی‌نظمی
«اتفاقی که حالا رخ داده، اتفاقی است که در این چهار سال رخ داده بود. متأسفانه تیم دچار هرج و مرج شده، رهبری بالای سر آن نیست و برای همین است که تیم شکست می‌خورد.
 ایسلند
تیم ما دچار اشتباه شده و مقصر آرژانتین است. فکر می‌کنم حالا به ایسلند بستگی دارد که آنها هم در هیچ‌کدام از دو بازی اولشان پیروز نشده باشند.
 رختکن
مشخص است که در حال حاضر در رختکن آرژانتین جنگ است و یک نفر در حال دعوا کردن است.
‌کابایه رو
او قبلاً هم مقابل اسپانیا، ایتالیا و آلمان سوتی داده بود ولی چنین سوتی در جام جهانی یعنی گل.
‌بازیکنان
همه ما می‌گوییم وقتی مربی بد کار می‌کند، تنها امید تیم بازیکنانش هستند. حالا با شرایطی که پیش آمده، همه خراب کرده‌اند، هم بازیکنان و هم مربی.
‌مسی یا رونالدو؟
مسی بازیکن خیلی خوبی است ولی عملکرد او با بازیکنان فوق‌العاده بارسا معنی می‌دهد. اگر قرار باشد از بین مسی و رونالدو یکی را برای تیم ملی انتخاب می‌کردی، آن شخص چه کسی بود؟

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی