[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

قتل شنیع اسکوبار بس نبود؟، روزنامه شیراز نوین

کارلوس سانچز، ستاره‌ی کلمبیایی بعد از دریافت کارت قرمز در بازی تیم ملی کشورش با ژاپن که با پیروزی ژاپن همراه بود، به قتل تهدید شده است. آنچه این موضوع را جدی و تلخ می‌کند، یادآوری ماجرای آندرس اسکوبار است که در جام جهانی‌94 آمریکا بعد از گل به خودی‌ای که به ثمر رساند به قتل رسید.
سانچز که به عنوان بازیکن خط میانی در فیورنتینای ایتالیا بازی می‌کند و سابقه‌ی بازی در استون‌ویلا را دارد، ضربه‌ی شینجی کاگاوا را با دست دفع کرد تا دروازه‌ی تیمش را از باز شدن حتمی ‌نجات دهد. ژاپن صاحب پنالتی شد و سانچز در اولین دقایق مسابقه کارت قرمز را مقابل چشمانش دید و از زمین بیرون رفت.
ژاپن در نهایت با نتیجه‌ی 2-1 به پیروزی رسید تا کلمبیایی‌ها اولین بازی خود در جام جهانی را با شکست پشت سر بگذارند. با اینکه سرمربی کلمبیا با نام بردن از سانچز، از او به عنوان «‌یکی از مهم‌ترین بازیکنان کلمبیا» یاد کرده ولی ‌هافبک کلمبیا در روزهای اخیر، در شبکه‌های اجتماعی با پیام‌هایی بسیار تلخ و گاه نفرت‌برانگیز بمباران شده است.  
یک کاربر، تصویر سانچز را کنار عکسی از اسکوبار گذاشته و نوشته «من یک رویا دارم. یک پیشنهاد». کاربر دیگری نوشته «‌اگر اسکوبار به‌خاطر گل به خودی کشته شد، پس کارلوس سانچز هم باید به درک واصل شود».
به گزارش گاردین، پلیس کلمبیا واحدی از پلیس سایبری این کشور را به‌طور ویژه مأمور بررسی این تهدیدها کرده.
سانچز به دلیل محرومیت روز یکشنبه در مقابل لهستان به میدان نخواهد رفت اما خامس رودریگز که در بازی مقابل ژاپن به عنوان یار تعویضی به میدان آمد حالا از نظر بدنی آماده است و می‌تواند از آغاز در ترکیب تیم ملی کشورش به میدان برود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی