[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۹
  • دوره جدید

پیام تسلیت مدیریت آموزش وپرورش ناحیه یک شیراز به جناب آقای آذری مدیرکل محترم آموزش وپرورش فارس، روزنامه شیراز نوین

  بسم الله الرحمن الرحیم
«الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ * أُولَئِكَ عَلَیْهِمْ صَلَوَاتٌ مِنْ رَبِّهِمْ وَرَحْمَةٌ وَأُولَئِكَ هُمُ الْمُهْتَدُونَ» 
درود و رحمت الهی بر  رهیافتگانی که در مصائب، متعبدانه می‌گویند: «ما از خداییم و به سوی او باز می‌گردیم» و سر تسلیم و رضا فرود می‌آورند در برابر  قادر بی‌همتایی که «ْحَیِّ الَّذِی لا یَمُوت»ُ  است و دنیا را حکیمانه و رحیمانه، معبری برای گرویدن به کمال‌یافتگی جاودانه قرار داد.
هر رحیلی که کوچ می‌کند شادمانه به سوی حق می‌شتابد و ما مسافران منتظر را در تحزن این فراق، باقی می‌گذارد.
برادر ارجمندم جناب آقای آذری، مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان فارس
خبر رجعت اخوی گرانقدرتان غم سترگی  بر جان شما نشاند و موجبات تألم و تأثر اینجانب،همکاران،فرهنگیان و دانش آموزان این مدیریت را فراهم آورد.
هیچ مرقومه‌ی معروضه‌ای، تسلای دل محزون شما نخواهد بود؛ اما به رسم همدلی و اظهار همدردی، ضمن عرض تسلیت و تعزیت مفارقت روح اخوی نکویاد و نیک نامتان از این جهان زوال‌پذیر؛ برای حضرتعالی و خانواده‌ی گرانقدرتان صبر جمیل، اجر جزیل، ثوب ثواب و حسن عاقبت و برای آن مرحوم مغفور، رفع درجات در فردوس أعلی و مزید فضل و رحمت الهی مسئلت دارم.
امیداست در کنف عنایات ذات اقدس حق تعالی و همجواری با مولای متقیان حضرت امیرالمؤمنین امام علی(ع)، شرب طهور مصفا از سلسبیل عشق، مهنای وجود آن خلدآشیان گردد تا سعادتمندی اخروی ایشان موجب آرامش قلب مغموم بازماندگان شود. إن شاءالله تعالی شأنه. 

کیانی، مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک شیراز
و عضو شورای آموزش وپرورش استان فارس

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی