[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

امام‌جمعه موقت شیراز: تصمیم برای مذاکره در سطوح عالی نظام اتخاذ می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روز جمعه ایرنا، حجت‌الاسلام سید ابوفاضل رضوی اردکانی در خطبه‌های نماز جمعه شیراز افزود: برخی افراد که سابقه ننگ‌آمیز، شرم‌آور و بد در دوره مسئولیت خود در کشور به‌جای گذاشته‌اند، عده‌ای از آنها به آمریکا فرار کرده و عده‌ای دیگر هم درراستای خواسته‌های ضد ایرانی دولت‌های مرتجع منطقه حرکت می‌کنند و این روزها از لزوم مذاکره با آمریکا سخن می‌گویند. وی اظهار داشت: موضوع مذاکره با آمریکا به این افراد «خودفروخته» ارتباطی ندارد و بلکه تصمیم‌گیری در این زمینه در سطح عالی نظام و توسط رهبر معظم انقلاب صورت می‌گیرد. امام‌جمعه موقت شیراز در بخش دیگری از سخنان خود در جمع نمازگزاران جمعه این شهر، فرارسیدن هفته قوه قضاییه را گرامی ‌داشت و ضمن تجلیل از خدمات صادقانه کارکنان این قوه، از برخورد قاطع دستگاه قضایی با افراد معدود متخلف در این دستگاه قدردانی کرد. وی اظهار داشت: حجم زیادی از مطالب منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی علیه قوه قضاییه همراه با طرح تهمت، مباحث دروغ و تشویش اذهان عمومی ‌است و ضرورت دارد که دستگاه قضایی بیشتر با مردم سخن بگوید. وی ادامه داد: طرح مطالب نادرست و جوسازی‌هایی علیه قوه قضاییه و سایر دستگاه‌ها را شاهد هستیم. ممکن است برخی مسئولان و قضات اشتباهاتی انجام داده باشند ولی نباید در این خصوص جوسازی شود و خدمات زیاد دستگاه‌ها و نظام جمهوری اسلامی را ‌نادیده گرفت. 
رضوی اردکانی در بخش دیگری از خطبه نماز جمعه شیراز با اشاره به پیروزی تیم ملی ایران در نخستین دیدار جام جهانی 2018 فوتبال برابر تیم مغرب گفت: مقاومت و بازی خوب فرزندان ملت برابر تیم اسپانیا نیز درخور تحسین بود.  امام‌جمعه شیراز اظهار داشت: مردم برای پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در آخرین دیدار مرحله گروهی جام جهانی برابر پرتغال دعا کنند. 
تیم ملی فوتبال ایران که اکنون سه امتیاز در جام جهانی 2018 اندوخته است، روز دوشنبه چهارم تیرماه جاری در آخرین دیدار خود به مصاف پرتغال می‌رود و برای کسب مجوز صعود باید به برتری دست یابد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی