[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

حمایت دانشگاه از کارآفرینی در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

مشاور عالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در بازدید از مرکز شتاب‌دهنده کسب‌وکار «نوران»، بر افزایش بهره‌مندی از توان این دانشگاه در موضوع کارآفرینی، تأکید کرد.
به گزارش «وب دا» در شیراز، دکتر سیدمنصور کشفی در ادامه بازدیدهای دوره‌ای از واحدهای زیرمجموعه دانشگاه، روز گذشته به همراه دکتر علیرضا چوبینه، مدیر توسعه علم و فناوری سلامت دانشگاه و دکتر فرهاد شفیعی، مدیر طب سنتی و مکمل معاونت درمان، با حضور در مرکز شتاب‌دهنده کسب و کار «نوران»، از نزدیک با فعالیت‌ها و توانمندی‌های این مرکز، آشنا شد.
او ضمن مثبت ارزیابی کردن فعالیت‌های انجام‌شده در این مرکز، گفت: در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تلاش‌های مؤثری در حیطه کارآفرینی و شتاب‌دهنده‌ها صورت گرفته که باید از توانمندی موجود در این زمینه بهره برد.
مشاور عالی رئیس دانشگاه، با اشاره به فعالیت‌های دانشگاه در معاونت‌های 9گانه، بر لزوم افزایش کاربرد کارآفرینی در گسترش خدمات‌رسانی به مردم استان تأکید کرد.
مرکز شتاب‌دهنده کسب و کار «نوران» وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شیراز، واقع در خیابان نشاط، جنب مجموعه سینا و صدرا، با وظیفه حمایت از کسب و کار‌های «استارت آپی» در روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت 9 صبح تا 17، آماده مشاوره به ایده‌های نوآورانه و استارت آپی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی