[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۱
  • دوره جدید

وزیر کشور: دولت تسهیلات لازم به طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی را بدون هیچ مشکلی پرداخت می‌کند، روزنامه شیراز نوین

وزیر کشور از آمادگی دولت برای ارائه تسهیلات ارزان قیمت به روستاییان خبر داد و گفت: دولت تسهیلات لازم را به طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی پرداخت می‌کند و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.
به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی، روز پنجشنبه پس از بازدید از گذرگاه مرزی، ریلی و بازارچه اینچه‌برون در نشست مشترک با مسئولان و معتمدین این منطقه اظهار کرد: این منطقه و استان گلستان با توجه به ترکیب جمعیتی که دارد جزو مناطق آرام و منسجم است و همواره مردم این منطقه همراه دولت و نظام بوده و هستند.
وی با بیان اینکه دولت لایحه تأسیس منطقه آزاد در استان گلستان را به مجلس ارائه کرده و مجلس باید زودتر آن را تصویب کند افزود: کشاورزان و مسئولان توجه داشته باشند که در حوزه کشاورزی باید از روش‌های نوین آبیاری در این مناطق استفاده شود تا بتوان با کمترین مصرف آب بالاترین بهره‌وری را داشته باشیم.
وزیر کشور تأکید کرد: اجرای طرح‌های عمرانی و اقتصادی باید به بخش خصوص واگذار شود و هر کدام از طرح‌هایی که قابل واگذاری است را به بخش اقتصادی واگذار کنید. دولت باید خود را به‌نفع بخش خصوصی و مردم کنار بکشد و قوه مجریه در این زمینه مصمم بوده و هست. مدیران باید با سخاوت با بخش خصوصی رفتار و برخورد کنند

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی