[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

اشتغال بیش از ۱۰ هزار نفر در شهرک‌های صنعتی فارس در دولت تدبیر و امید، روزنامه شیراز نوین

ایرنا: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون 10 هزار و 126 نفر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان مشغول به کار شدند. 
به گزارش دریافتی از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، شاهپور قنبری بیان داشت: در ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید، شمار شاغلان در واحد‌های صنعتی مستقر در این شهرک‌ها بیش از 20 هزار و 740 نفر بود اما با حمایت‌های دولت یازدهم برای بهره برداری از واحدهای جدید، به تعداد شاغلان در این واحدها 10 هزار و 126 نفر افزوده شد. 
وی ادامه داد: همچنین در دولت تدبیر و امید بیش از یک هزار واحد صنعتی، تولیدی و صنفی در شهرک‌های صنعتی این استان به بهره برداری رسید و تعداد این واحدها از یک هزار و 526 واحد به 2 هزار و 539 واحد در دولت یازدهم افزایش یافت. 
قنبری گفت: با بهره‌برداری از این واحدهای جدید برای 992 نفر اشتغال ایجاد شده است و با احتساب این تعداد شاغل، هم اینک شمار شاغلان در شهرک‌های صنعتی فارس به 30 هزار و 903 نفر رسیده است. 
او بیان کرد: بیش از 2 هزار و 700 واحد تولیدی و صنعتی نیز در شهرک‌های صنعتی فارس در مرحله ساخت‌ و ساز قرار دارد که با بهره‌برداری از این واحدها تحول مناسبی در اشتغال و تولید این استان ایجاد خواهد شد. 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس افزود: هم‌ اکنون زیرساخت‌های استقرار واحدهای صنعتی در 61 شهرک و ناحیه صنعتی در فارس فراهم شده و تمام مناطق این استان با ایجاد شهرک‌های صنعتی از ظرفیت‌های مناسبی برای جذب سرمایه‌گذار برخوردارند. 
قنبری گفت: این استان عنوان دوم کشور را در تعداد شهرک‌ها و نواحی صنعتی در حال واگذاری به خود اختصاص داده است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی