[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۰۳
  • دوره جدید

عمران روستایی مؤثرترین خدمت نظام به مناطق محروم است، روزنامه شیراز نوین

محمد‌هادی میزان، مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب به اتفاق خالقی رابط شوراها و دهیاران دفتر نماینده مردم شهرستان داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی ‌از پروژه‌های سطح بهسازی روستاهای تنگ کتویه، عطابخش، دوبان و کرسیا از توابع بخش مرکزی داراب دیدن کرد.
به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن استان فارس، مهندس میزان، مدیر بنیاد مسکن داراب در این برنامه بازدید با تأکید بر لزوم تداوم عمران و توسعه روستایی و محرومیت‌زدایی در مناطق کمتر توسعه‌یافته ابراز داشت: عمران روستایی و محرومیت‌زدایی مؤثرترین خدمت نظام اسلامی ‌به مناطق محروم است.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب با بیان اینکه روستا‌های این شهرستان در سال‌های گذشته خدمات مناسبی در زمینه توسعه و بهسازی دریافت کرده‌اند افزود: در عین حال همچنان حجم محرومیت‌ها در این مناطق بالا است و می‌طلبد با همکاری همه نهادها و دستگاه‌ها برای رفع محرومیت در مناطق روستایی تلاش شود.
خالقی رابط شوراها و دهیاران دفتر نماینده مردم داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی ‌نیز در این برنامه بازدید با تقدیر از خدمات محرومیت‌زدایی بنیاد مسکن، توسعه روستایی را تأثیرگذارترین خدمت در ایجاد انگیزه ماندگاری در روستاها دانست.
خالقی با قدردانی از خدمات بنیاد مسکن در روستاهای شهرستان افزود: بنیاد مسکن در چند سال گذشته توانسته است به روستاییان شهرستان خدمات شایسته‌ای ارائه دهد و این امر باعث عمران و آبادانی روستاها و کاهش مهاجرت روستاییان به شهر شده است.
در این برنامه از پروژه بهسازی و اجرای آسفالت روستاهای تنگ کتویه، عطابخش، دوبان و کرسیا بازدید به عمل آمد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی