[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

ایجاد فضای شاد و نشاط‌انگیز با پخش مسابقات فوتبال ایران در جام جهانی، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه خبری شهرداری صدرا، این روزها مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 روسیه با حضور تیم ملی ایران شور و نشاط فروانی در جامعه ایجاد کرده است، بطوری که اغلب خانواده‌ها این مسابقات را به تماشا می‌نشینند و ساعاتی را باشور و هیجان سپری می‌کنند. در این میان پخش مسابقات فوتبال ایران در جام جهانی در بوستان‌ها و اماکن عمومی شور و نشاط بالایی در بین شهروندان شهرهای مختلف ایران به‌وجود آورده است. شهرداری صدرا نیز این روزها با پخش مسابقات فوتبال ایران در جام جهانی در بوستان‌های خود شادی را به مردم هدیه کرده است.
مهندس عباس ملک‌زاده، شهردار صدرا در این خصوص گفت: ایجاد فضای شاد و نشاط‌انگیز برای شهروندان از وظایف مهم مدیریت شهری است. 
وی افزود: شاداب بودن و شاد زیستن در جامعه دارای ابعاد مختلفی است به همین دلیل مدیران شهری با ایجاد فضاهای شاد و مفرح موجبات رضایت شهروندان را برای تداوم نشاط و شادابی خانه و خانواده در اجتماع فراهم کنند.
 در همین راستا شهرداری صدرا در نظر دارد با پخش مستقیم مسابقات فوتبال تیم ملی کشورمان در جام جهانی 2018 با ایجاد نشاط اجتماعی، موجبات آسایش و آرامش روحی و روانی شهروندان را فراهم آورد. از این رو پخش بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران از هفته گذشته با نمایش دادن بازی ایران و اسپانیا در پارک نجوم صدرا انجام شد و امشب نیز بازی سوم ایران در این رقابت‌های مهم مقابل پرتغال در پارک نجوم شهر صدرا به‌صورت زنده و با کیفیت خوب تصویر و صدا از ساعت 22:30 پخش خواهد شد که از تمامی شهروندان عزیز دعوت می‌کنیم برای تماشای بازی در این بوستان حضور یابند تا ان‌شاا... جشن صعود ایران به مرحله بعد را پس از پایان بازی برگزار کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی