[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

تجربه همراه با دانش کافی، پلیس را درمأموریت‌ها کمک می‌کند، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی مرودشت به نقش تجربه و دانش کافی در پیشرفت مأموریت‌ها اشاره کرد و گفت: درکنار بهره‌مندی از تجارب، دانش خود را درراستای موفقیت در مأموریت و برنامه‌ها افزایش دهید.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ اسماعیل زراعتیان در جمع کارکنان، نقش آموزش را در ارتقای توان رزمی، اطلاعاتی و حتی جلب اعتماد عمومی‌ و مشارکت‌های مردمی ‌در برنامه‌های پلیس بسیار مهم و مؤثر دانست و تصریح کرد: بایستی کارها را زیر‌بنایی پیش ببرید که لازمه آن این است که از منابع لازم آموزشی بهره‌مند شوید، آموزش‌های مورد نیاز را فراگیرید و سفیران آموزش را به خوبی تربیت کرده و به‌طور مستمر و مداوم در انتقال دانش و تجربه به زیر مجموعه تلاش و کوشش کنید.
وی افزود: سعی کنید واقع بین باشید و نگاه و دیدگاهتان اصلاحی باشد تا بتوانید ضعف‌ها و حسن‌ها را به خوبی مشاهده و با برطرف نمودن نقاط ضعف و تقویت نقاط مثبت سبب پیشرفت در امورات جاری شوید.
این مقام انتظامی به نقش آحاد مختلف مردم جامعه، ادارات، نهادها، سازمان‌ها و... در برقراری نظم و امنیت پایدار در جامعه اشاره کرد و عنوان داشت: مطالبه‌گری از مردم و زیر‌مجموعه در جلب همکاری و مشارکت‌های مردمی ‌بسیار مهم و تأثیرگذار است که بایستی از این سرمایه‌های اجتماعی پلیس، به نحو مطلوب و مؤثر بهره‌مند شد.
سرهنگ زراعتیان در پایان به کارکنان توصیه کرد: در ارتقای آمادگی جسمانی و توان رزمی ‌با افزایش دانش و استفاده از تجارب و اندوخته‌های گرانبهای خود همواره تلاش و کوشش کنند و با مردم با مهربانی توأم با اقتدار برخورد کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی