[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۷
  • دوره جدید

سعید بازی‌های آسیایی را از دست داد؟، روزنامه شیراز نوین

نایب قهرمان دسته فوق‌سنگین مسابقات جهانی‌۲۰۱۷ ممکن است به دلیل مصدومیت بازی‌های آسیایی را از دست بدهد. به گزارش «ورزش سه»، سعید علی حسینی، وزنه‌بردار دسته فوق‌سنگین ایران که سال گذشته در مسابقات جهانی توانست بعد از ۸‌سال دوری به مدال نقره دست پیدا کند، بار دیگر در تمرینات دچار مصدومیت شده است.
این وزنه‌بردار اردبیلی که بعد از مسابقات جهانی جراحی روی زانوی خود انجام داده بود، با انجام تمرینات فشرده توانست خودش را به سایر وزنه‌برداران برساند و در یکی، ۲‌ماه اخیر هم به‌صورت کامل در تمرینات تیم ملی حاضر بود.
در حالی که از امروز هفته اول لیگ برتر وزنه‌برداری آغاز شده و رقابت‌های دسته فوق‌سنگین روز چهارشنبه برگزار می‌شود، خبر رسیده که سعید علی حسینی از ناحیه کمر دچار مصدومیت شده است.
این وزنه‌بردار دسته فوق‌سنگین که با تیم بیمه رازی قرارداد بسته بود، اعلام کرده نمی‌تواند در هفته اول لیگ برتر روی تخته برود.
از آنجایی که کادرفنی تیم ملی هفته اول لیگ برتر را به عنوان رکوردگیری نهایی وزنه‌برداران جهت شرکت در بازی‌های آسیایی اعلام کرده بود، شاید علی حسینی به همین دلیل شانس حضور در جاکارتا را از دست بدهد.
باید دید مصدومیت علی حسینی چه زمانی بهبود پیدا می‌کند و آیا شانس دوباره‌ای از سوی کادرفنی به او داده می‌شود یا خیر؟

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی