[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۲
  • دوره جدید

بخش خصوصی یک مجموعه گردشگری افتتاح کرد ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با بیان اینکه ایجاد اشتغال و توسعه زیرساخت‌های مختلف استان، در سایه سرمایه‌گذاری‌های خرد و کلان محقق می‌شود، تأکید کرد: از هرگونه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه های مختلف حمایت می‌کنیم. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در حاشیه افتتاح مجموعه گردشگری باکویه در شهر شیراز افزود: فراهم کردن زمینه لازم برای فعالیت بخش خصوصی مد نظر مدیریت ارشد استان قرار دارد و در این زمینه گام برمی‌داریم. وی با بیان اینکه مدیریت ارشد استان از هرگونه سرمایه‌گذاری درراستای تقویت زیرساخت‌ها به ویژه در حوزه گردشگری حمایت خواهد کرد گفت: بدون تردید ایجاد اشتغال که امروز یکی از مهمترین دغدغه‌ها و اهداف پیش روی مسئولان کشور است، در سایه سرمایه‌گذاری‌های خرد و کلان تحقق می‌یابد.
نماینده عالی دولت در استان فارس بیان کرد: امیدواریم باتوجه‌به ظرفیت‌های موجود، سرمایه‌گذاری‌‌های کلان‌تری در زمینه توسعه زیرساخت‌های گردشگری شیراز و استان فارس انجام شود. مهندس تبادار همچنین با تشکر از تمامی دست‌اندرکاران احداث مجتمع گردشگری باکویه یادآور شد: حفظ مناظر طبیعی در کنار نوآوری و تجدد،  ایجاد ۱۶۰فرصت شغلی و فراهم کردن زمینه‌ای برای بهره‌مندی گردشگران و شهروندان شیرازی از نقاط برجسته این مجموعه گردشگری است.
وی افزود: با اجرای این پروژه زیرساخت‌های خوبی در ابعاد مختلف فراهم شده که امیدواریم با مدیریت مناسب از این زیرساخت‌ها بهره گرفته شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی