[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۴
  • دوره جدید

پیام حیدرعلی کامیاب به مناسبت روز جهانی المپیک، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس با صدور پیامی ‌روز جهانی المپیک را به ورزشکاران و مدال‌آوران فارس حاضر در ادوار مختلف المپیک و پارالمپیک تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس‌، در پیام حیدر علی کامیاب آمده است‌: تاریخ پر‌افتخار ورزش فارس پر است از نام مردان و زنان بزرگی که در میادین مختلف ورزشی نام ایران بزرگ را پرآوازه‌تر از قبل کرده‌اند. امروز در روز جهانی المپیک وظیفه خود می‌دانم تا ضمن ادای احترام به آن همه از خودگذشتگی، فداکاری و ایثار این روز را به ورزشکارانی که از استان فارس در ادوار مختلف در المپیک و همچنین پارالمپیک شرکت نموده تبریک عرض نمایم.
در ادامه این پیام آمده است: امروز المپیک از یک جشن مذهبی در یونان باستان به جشنواره‌ای کبیر برای به نمایش گذاردن روح بزرگ جوانمردی و فتوت تبدیل شده است.
جشنواره‌ای که اساس آن بر پیروزی استوار نیست بلکه مبنای آن خوب مبارزه کردن است. ورزشکاران در این میدان بزرگ هر چهار سال یک‌بار بدون در نظر گرفتن رنگ پوست، نوع زبان، گونه، نژاد و ملیت تا سر حد توان تلاش می‌کنند تا باصفا مبارزه کردن را در کنار باصفا زیستن تجربه کنند و ما امروز در تاریخ این رویداد بزرگ سربلندیم که ورزشکارانمان با صفا زیستن را در صحنه‌های مختلف ورزشی بارها به نمایش گذاشته‌اند.
به امید روزی که تابلوی افتخارات تاریخ ورزش فارس پر باشد از نام‌های ماندگار ورزشکارانی که این تجربه را بارها و بارها به نمایش گذاشته و تکرار کرده‌اند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی