[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

ملاقات استاندار فارس با ۸۰ ارباب رجوع ، روزنامه شیراز نوین

مهندس اسماعیل تبادار استاندار فارس و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در دیدار مردمی‌ به بررسی مسائل و مشکلات ۸۰ نفر در حوزه‌های مختلف پرداختند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل استانداری فارس،  مهندس اسماعیل تبادار، استاندار فارس در حاشیه این دیدار عمومی ‌در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: همه مدیران و مسئولان باید در چارچوب وظیفه ذاتی خود که همان خدمت به مردم است، همت و تلاش خود را به کار بگیرند و زمینه تسهیل و رفع مشکلات را فراهم سازند.
وی با بیان اینکه مردم ولی‌نعمتان مسئولان هستند، افزود: این دیدارها با تأکید رئیس‌جمهوری و معاون اول رئیس‌جمهوری دولت تدبیر و امید در دستور کار همه استانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی قرار گرفته است. وی ادامه داد: به‌عنوان وظیفه، مراوده و ارتباط چهره به چهره با مردم را ماهانه در برنامه کاری خواهیم داشت تا از نزدیک در جریان مشکلات قرار گرفته و زمینه را برای تسهیل و رفع مشکلات مهیا کنیم. نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه مراجعه‌کنندگان چشم امید به این جلسات دارند، گفت: از آنجا که در این جلسات همه مدیران دستگاه‌های اجرایی حضور دارند اگر درخواست افراد در چارچوب قانون باشد قطعاً پاسخ خواهند گرفت و جلسه را دست خالی ترک نخواهند کرد. مهندس تبادار افزود: اگر همه دستگاه‌های اجرایی به وظایف ذاتی خود به درستی عمل کنند شاید دیگر نیازی به برگزاری چنین جلساتی نباشد و مراجعه‌کنندگان کمتر خواهند شد اما تا زمانی که مشکلات وجود داشته باشد موظف هستیم کار مردم را انجام دهیم. وی با اشاره به اینکه براساس گزارش‌های واصله بازخورد این جلسات مثبت ارزیابی شده است بیان کرد: مراجعه فراوان افراد به استانداری بر کم‌کاری برخی مدیران دلالت دارد و اداره کل بازرسی استانداری این موارد را در ارزیابی مدیران لحاظ خواهد کرد.
استاندار فارس گفت: البته از این نکته نباید غافل بود که در برخی موارد افراد به جای اینکه برای رفع مشکلات خود به دستگاه‌های اجرایی مربوطه مراجعه‌ای داشته باشند مستقیماً به استانداری رجوع می‌کنند که در این موارد هیچ کوتاهی از ناحیه مدیر صورت نگرفته است.
مهندس تبادار با بیان اینکه انتقاد و نقد سازنده به توسعه استان کمک می‌کند افزود: همیشه نباید منتظر تعریف و تمجید باشیم بلکه باید انتقادپذیر هم بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی