[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

آیت‌الله دستغیب: خودکفایی در کشاورزی راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی است، روزنامه شیراز نوین

تولیت آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) در دیدار دکتر قاسمی‌، مدیرکل و جمعی از مدیران و کارکنان جهاد کشاورزی استان فارس که در محل حوزه علمیه رضویه شیراز برگزار شد، اظهار داشت: در سال حمایت از کالای ایرانی هستیم که از سوی مقام معظم رهبری 
(مدظله العالی) به‌عنوان شعار سال در نظر گرفته شده و طبعاً مورد توجه قرار گرفتن این موضوع به صورت کاربردی و عملی مطرح است. به گزارش روابط عمومی ‌آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع)، آیت‌الله سیدعلی‌اصغر دستغیب گفت: در کنار تولیدات کشاورزی اعم از زراعی و باغی و تولیدات دامداری و امثال اینها که در حقیقت از عمده‌ترین کالاهای تولیدی داخلی و ایرانی هستند، مسئله تولیدات صنعتی داخلی نباید مورد غفلت واقع شود.
وی با تأکید بر اینکه حمایت از کالای ایرانی راهی به‌سوی خودکفایی، استقلال و بر پای خود ایستادن است، تصریح کرد: با حمایت از کالای ایرانی نیاز کشور و محدودیت‌هایی که از دوران بعد از انقلاب برای کشور ایجاد شده است از بین می‌رود. نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تلاش در جهت پیشبرد اهداف جهاد کشاورزی، خود جهاد بزرگی است، عنوان کرد: این جهاد، در حقیقت ادامه جهاد در بخش نظامی ‌و در همه ابعاد است. نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری، خودکفایی در زمینه محصولات کشاورزی و باغداری را یکی از مؤثرترین راه حل‌های مشکلات اقتصادی دانست و گفت: امیدواریم که فعالیت در این زمینه به نحو بهتر و خوبتری نسبت به گذشته انجام شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی