[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

روستاهای داراب در مسیر توسعه ، روزنامه شیراز نوین

نشست بررسی و مسائل و مشکلات عمرانی روستای کرسیا از توابع شهرستان داراب با حضور محمد‌هادی میزان، مدیر بنیاد مسکن داراب، خالقی، مسئول امور شوراها و دهیاری‌ها در دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی‌، نجفی بخشدار مرکزی مسئولان شورا، دهیار و جمعی از مردم روستای کرسیا برگزار شد. به گزارش روابط عمومی‌بنیاد مسکن استان فارس، میزان با برشمردن قابلیت‌های توسعه روستای کرسیا گفت: این روستا دارای مواهب طبیعی و تاریخی است، چهار طاقی معروف این روستا می‌تواند زمینه توسعه گردشگری روستایی را فراهم آورد.
 متأسفانه در سال‌های اخیر با تداوم کم‌آبی و خشکسالی اقتصاد و معیشت این روستا تحت تأثیر قرار گرفته است. مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب در ادامه افزود: روح کار و تلاش و تأمین معیشت در این روستا جاری است، مردم روستای کرسیا از زحمتکش‌ترین اقشار روستایی هستند که شایستگی دریافت بیشترین و بهترین خدمات را دارند. 
میزان با بیان اینکه توسعه روستایی و محرومیت‌زدایی از رسالت‌های اصلی بنیاد مسکن است گفت: بنیاد در این زمینه در سال‌های گذشته گام‌های بزرگی برداشته است و اکنون نیز با مشارکت دهیاری‌ها و شوراها و همراهی مردم همچون گذشته پرتوان در این عرصه گام خواهد گذاشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی