[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

تأکید معاون بهداشت دانشگاه بر پاسداری از آرمان‌های شهدا، روزنامه شیراز نوین

معاون بهداشت دانشگاه ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدا و جانبازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ‌ایران، گفت: شهدا درس آزادگی و از خودگذشتگی را به ما آموختند و امروز ما نیز موظف هستیم تا از آرمان‌ها و دستاوردهای شهدا، نظام و انقلاب اسلامی ‌پاسداری کنیم و کم‌ترین وظیفه ما دیدار و دلجویی از خانواده آنهاست.
به گزارش «وب دا» در شیراز، دکتر عبدالرسول همتی افزود: این عزیزان با تأسی از سیره و الگوی ائمه اطهار(ع) در راه حفظ و حراست از کیان ایران اسلامی‌ در دوران دفاع مقدس و عصر حاضر از جان و مال خود گذشتند.
 او افزود: تکریم و تجلیل از خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان یک وظیفه شرعی است و منحصر به زمان و مکان خاصی نیست، بسیاری از رشادت‌ها و دلاوری‌های ایثارگران در دوران دفاع مقدس نیاز است بیان شود تا نوجوانان و جوانان این نسل بدانند که آرامش و امنیت امروز جامعه با اهدای خون هزاران شهید و ایثارگری جانبازان و آزادگان و صبر و مقاومت خانواده‌های آنان به دست آمده است.
 معاون بهداشت دانشگاه گفت: نقل خاطرات نباید برای مخاطب ایجاد ابهام کند و خاطرات حقیقت‌های جنگ، اسارت و دفاع مقدس باید کامل، ساده، صریح و روشن، بیان و نیز شرایط سنی مخاطبان مورد توجه قرار گیرد.
در این نشست که با نقل خاطرات ایثارگران و آزادگان همراه بود، با اهدای لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود از آنان تقدیر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی