[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۵
  • دوره جدید

بحث پارازیت را رسانه‌های ضدانقلاب راه انداختند، روزنامه شیراز نوین

 ایرنا: امام جمعه موقت شیراز گفت: بحث مضرات پارازیت، از ماهواره‌های ضد انقلاب وارد فضای مجازی شد و سعی دارند به مردم القا کنند که سرطان‌ها و سردردها به خاطر پارازیت‌هاست هدف آنها تخریب آرامش جامعه است.
حجت‌الاسلام سید ابوفاضل رضوی اردکانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شیراز افزود: تا حالا چند گروه متخصص از استادان دانشگاه، نماینده سازمان انرژی هسته‌ای‌، نماینده مخابرات این مسئله را بررسی کردند و فهمیدند اینها بیشتر شایعه است.
امام جمعه موقت شیراز ادامه داد: در کشورهای اروپایی مقدار این پارازیت‌ها و استاندارد 40 ولی اینجا 35 است و مقدار اشعه موبایل‌ها بیشتر از پارازیت هاست.
حجت الاسلام رضوی اردکانی گفت: مسئولان صدا و سیما می‌گویند اشکالات به وجود آمده ارتباطی به پارازیت ندارد و به دلیل تغییر فرکانس‌هاست و متخصصان دنبال قضیه هستند و تاکنون جز شایعه چیزی نبوده و برخی به دنبال آن هستند هر روز به گونه‌ای مردم را نگران کنند. وی درباره آتش سوزی ساختمان پلاسکو تهران گفت: آنچه رخ داد تلنگری بود که آتش‌نشانی در فارس و شیراز آمادگی خود را باید ارتقا دهد، لازم است ساختمان‌ها با مصالح مقاوم و به گونه‌ای احداث شود که عمر بلند‌مدت داشته باشند و وضعیت به گونه‌ای نباشد که با یک زلزله چهار ریشتری بافت فرسوده فرو بریزد. امام جمعه موقت شیراز بیان کرد: لازم است با مشخص شدن واحدهای دارای ارزش میراثی در مابقی بافت قدیم شیراز اقدامات اساسی صورت پذیرد. امام جمعه موقت شیراز گفت: برای رفع بیکاری با یک عزم ملی، اراده و وحدت ملی باید کارگاه‌های تولیدی را زیاد‌، شر برخی بانک‌ها را کوتاه و رباخواری را قطع کرد تا مراکز تولید بتوانند حرکت کنند و شغل ایجاد شود. وی با اشاره به دستور قاطع رهبری در مقابله با مفاسد اداری و اقتصادی گفت: رباخواری در بانک‌ها باید تمام شود تا تولید رونق پیدا کند که اگر بیکاری حل شود فساد و مواد مخدر نیز بسیار کمتر می‌شود و جوانی که اشتغال دارد به دنبال مفاسد نمی‌رود. امام جمعه موقت شیراز گفت: این روزها تهمت‌ها و تخریب‌هایی متوجه قوه قضاییه شده است مسئولان قوه قضاییه محکم بایستند و در مقابل مفاسد اقتصادی کوتاه نیایند و دست ویژه‌خواران را کوتاه کنند.
حجت الاسلام رضوی اردکانی همچنین گفت: از نیمه دوم این ماه آغاز ثبت‌ نام حوزه‌های علمیه خواهران آغاز می‌شود و به طور قطع مادران بهره‌مند از علم و دین بسیار بهتر می‌توانند فرزندانی صالح پرورش دهند تا آن مادرانی که وقت خود را به دنبال مسائل بیهوده تلف می‌کنند چرا که جامعه ما در آینده نیازمند مادران فاضله و عادله است .
 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی