[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
امروز شما حالتی عصبی دارید و به همین دلیل هم دائم احساس بی‌قراری می‌کنید و نمی‌توانید آرام بنشینید. اگر قرار است برای کاری از خانه بیرون بروید به احتمال زیاد، خواسته یا ناخواسته، از آنجا به چند جای دیگر نیز کشیده خواهید شد، پس خودتان را برای مدتی طولانی بیرون بودن از خانه آماده کنید و اگر فکر می‌کنید ممکن است چیزی لازم شود، حتماً آن را با خودتان به همراه ببرید.
اردیبهشت
امروز یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید بکنید این است که مواظب دهانتان باشید و مخصوصاً مواظب حرف‌هایی که در مورد دیگران می‌زنید! اگر می‌خواهید درمورد شخصی صحبت کنید که غایب است طوری رفتار کنید که انگار در برابر شما ایستاده است. علاوه بر اینکه ممکن است حرف‌هایتان به گوش این شخص برسد و باعث ناراحتی‌اش بشود، شنوندگان نیز اعتماد خود را به شما از دست خواهند داد.
خرداد
امروز ممکن است برای برگرداندن اوضاع به حالت عادی و در دست گرفتن کنترل کارها به کمی تنهایی نیاز داشته باشید. امروز استقلال و نداشتن وابستگی به دیگران در پیش بردن کارهایتان نقشی اساسی ایفا می‌کند، پس این موضوع را خیلی جدی به یاد داشته باشید. خودتان را قربانی تعهدی که مدت‌ها پیش پذیرفته بودید نکنید. نان به نرخ روز خور نباشید، اما با تغییر شرایط لازم است شما هم در بعضی زمینه‌ها تغییر کنید.
تیر
احساس نکنید برای زیبایی مجبور هستید حتماً از استانداردهای مسخره‌ای که دیگران تعریف کرده‌اند استفده کنید. تعریف خودتان را از زیبایی داشته باشید و خودتان را وادار به فرو رفتن در قالب‌هایی که اجتماع اطرافتان ساخته است نکنید. شما موظف نیستید کاری کنید که همه از شما خوششان بیاید و تأییدتان کنند. تنها شخصی که شما موظف هستید راضی نگهش دارید، خودتان هستید.
مرداد
امروز اوضاع ممکن است جدی‌تر از چیزی باشد که شما انتظار یا تحملش را دارید. تنها کاری که در این شرایط از دست شما برمی‌آید اضافه کردن کمی تفریح و سرگرمی به شرایط فعلی است. امروز به نظر می‌رسد دیگران به نظرات و عقاید خود تعصبی بیشتر از همیشه دارند و انعطاف‌پذیری شما و قدرت کنار آمدتان با دیگران مورد آزمایش قرار گرفته است. مواظب حرف‌هایی که می‌زنید و واکنش‌هایی که نشان می‌دهید باشید.
شهریور
اگر تلاش‌هایتان برای باز کردن یک در بی‌فایده است، دست از تقلا کردن بردارید. شاید درتان را اشتباه انتخاب کرده‌اید یا باید کلید دیگری را برای باز کردن آن انتخاب کنید، در غیر این صورت فقط کلید را خواهید شکاند و در هم باز نخواهد شد! اگر می‌بینید اوضاع طبق انتظار شما پیش نمی‌رود، به احتمال زیاد باید مسیرتان را تغییر دهید و راه دیگری برای رسیدن به خواسته‌هایتان امتحان کنید.
مهر
روش‌های جدیدی که شما برای انجام کارها یا حل مشکلات در پیش می‌گیرید ممکن است از طرف اطرافیانتان زیر سؤال رفته یا حتی مردود دانسته شوند، اما اجازه ندهید این موضوع جلوی شما را بگیرد. این استقلال و سرکشی ذاتی شما برای حفظ تعادل زندگی‌تان لازم و ضروری هستند. وقتی دیگران به استفاده از روش‌های قدیمی اصرار دارند به راحتی تسلیم نشوید.
آبان
امروز ممکن است بین دو راه مختلف برای انجام یک کار دچار تردید شوید. شما نمی‌دانید باید از راه‌های قدیمی و مطمئن استفاده کنید یا راه‌های جدیدی که امکان دارد خطرهایی را هم به همراه داشته باشند امتحان کنید. برای تصمیم‌گیری در این مورد زیاد به حرف‌های دیگران اهمیت ندهید و گمان نکنید اگر راهی پیش از این بهترین گزینه بوده است هنوز هم فقط باید از همان راه رفت.
آذر
اتفاقات غیرمنتظره، درست در زمانی که اصلاً انتظارش را ندارید شرایط را تغییر خواهند داد. حتی اگر همه جوانب را به دقت در نظر گرفته باشید هم نخواهید توانست از این وضع نجات پیدا کنید. در این شرایط بهترین کار این است که خودتان را نبازید و راهی برای تطبیق خودتان با این وضع پیدا کنید. یادتان باشد این وضع فقط برای شما پیش نیامده و رهایی از آن هم غیرممکن نیست.
دی
امروز اعتماد به نفستان به حدی به چالش کشیده شده که حتی حال و حوصله این که از تخت خوابتان بیرون بیایید یا از خانه خارج شوید را هم ندارید. یادتان باشد شما آن چیزی نیستید که دیگران می‌بینند و اینکه آنها چه فکری در مورد شما می‌کنند بیشتر وقت‌ها هیچ اهمیتی ندارد. فکر نکنید برای راضی نگه داشتن دیگران مجبور هستید خودتان را تغییر دهید.
بهمن
شما دارید با قدرت تمام مسیر خود را به سمت به دست آوردن بهترین‌ها، جدیدترین‌ها و بزرگ‌ترین‌ها ادامه می‌دهید، اما امروز ممکن است به یکباره به خودتان آمده و ببینید در این راه خیلی از چیزهایی که برایتان مهم و باارزش بوده‌اند پشت سر گذاشته‌اید، نباید اجازه بدهید این موضوع تمرکز شما روی اهدافتان را از بین ببرد. اگر چیزی برای همیشه از دست رفته است کاری از دستتان برنمی‌آید.
اسفند
به خودتان کمی بیشتر اهمیت بدهید و برای رسیدگی به روح و روان خود وقت بگذارید. این موضوع برای متولدین اسفندماه از اهمیتی حیاتی برخوردار است و جنبه معنوی وجودشان نیاز ویژه‌ای به تغذیه شدن دارد. امروز سر و کله افرادی دور و برتان پیدا خواهد شد که حتی فکرش را هم نمی‌توانید بکنید، پس اگر ناگهان دیدید عشق سابقتان سر راهتان سبز شد تعجب نکنید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی