[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

اجرای طرح‌های توسعه در روستاهای خنج، روزنامه شیراز نوین

طرح  آسفالت معابر از محل اعتبارات سه درصد نفت و گاز در روستای کورده و همچنین عملیات اجرایی طرح توسعه معابر از محل همین اعتبارات در سده شهرستان خنج کلید خورد.
به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن استان فارس، احمد عبداللهی، مدیر بنیاد مسکن شهرستان خنج در حاشیه آغاز عملیات اجرایی طرح‌های یادشده بیان کرد: مسئله محرومیت‌زدایی از نواحی روستایی به عنوان یک آرمان اصلی انقلاب اسلامی ‌مطرح بوده است و بنیاد مسکن نیز در همین راستا تلاش می‌کند.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان خنج در ادامه به دست‌یابی به توسعه پایدار به عنوان یکی از مسائل مهم و مطرح در جوامع اشاره کرد و گفت: از آنجا که تلاش در جهت توسعه، از طریق برنامه‌ریزی و در قالب برنامه‌های عمرانی و توسعه صورت می‌گیرد و درواقع نظام برنامه‌ریزی و برنامه‌ها، سیاست‌ها و رویکردهای حاکم بر آنها در توسعه‌یافتگی و عقب‌ماندگی نواحی نقش مهمی‌ دارند.
عبداللهی افزود: توجه و بررسی جایگاه محرومیت و محرومیت‌زدایی و نیز جایگاه روستا به عنوان سکونتگاه‌های محروم در نظام برنامه‌ریزی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. 
وی با بیان اینکه اجرای طرح‌های توسعه چهره بسیاری از مناطق محروم را متحول کرده است گفت: در عین حال حجم محرومیت‌ها در مناطق روستایی شهرستان خنج بالا است و باید از ظرفیت‌های قانونی برای رفع این محرومیت‌ها بهره جست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی