[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

کامیاب‌: تحول درحوزه عمرانی ورزش ممسنی رخ داده است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب که در حاشیه بازدید از استخر در حال ساخت این شهرستان گفت: این استخر ۹۷‌درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در آینده نزدیک افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی با بیان اینکه ساخت این استخر با اعتبار ۵‌میلیارد تومان از سال ۹۵ و از محل بودجه طرح‌های عمرانی وزارت نفت آغاز شده افزود: ساخت استخر سرپوشیده از نیازها و تقاضاهای اصلی مردم شهرستان ممسنی بود که در دولت تدبیر و امید این آرزوی دیرینه مردم، جامه عمل به تن خواهد کرد. مدیر کل ورزش و جوانان فارس همچنین از بهره‌برداری از ۱۰‌زمین چمن مصنوعی در نقاط مختلف این شهرستان خبر داد و گفت: توضیح عادلانه امکانات ورزشی جزو سیاست‌های اداره کل ورزش و جوانان استان فارس است. کامیاب با بیان اینکه ورزش کردن یک پدیده تربیتی و سازنده است که در فضای جامعه نقش به‌سزایی دارد افزود: این پدیده یکی از مهم‌ترین ارکان تأثیر‌گذار در شادابی جامعه و سلامت جسم و روح شهروندان است.
وی تأکید کرد: نتیجه توسعه اماکن ورزشی در نقاط مختلف استان پویایی و نشاط اجتماعی است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس ممسنی را معدن استعدادهای ناب ورزشی دانست و با اشاره به حضور ورزشکاران این منطقه از استان در رشته‌های مختلف ورزشی در بالاترین سطح کشور گفت‌: با توسعه اماکن ورزشی می‌توان شاهد شناسایی و هدایت استعدادهای جوان این شهرستان بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی