[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

مسابقات دو‌و‌میدانی نیروی زمینی ارتش به میزبانی تیپ ۵۵‌هوابرد آغاز شد، روزنامه شیراز نوین

مسابقات دو‌و‌میدانی قهرمانی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ‌ایران از نهم تیرماه به مدت 3‌روز به میزبانی تیپ 55‌هوابرد در محل ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی ‌تیپ 55‌هوابرد امیر سرتیپ2 ستاد ذبیح الله بهمن زیاری فرماندهی تیپ 55 هوابرد با بیان این خبر اظهار داشت: این مسابقات با هدف ایجاد یک رقابت سالم بین کارکنان سلحشور و پر توان نیروی زمینی ارتش و ورزیدگی و آمادگی این عزیزان، گسترش سلامت جسم و فکر و همچنین تشویق و ترغیب کارکنان به امر ورزش خصوصاً ورزش دو و میدانی به عنوان ورزش مادر می‌باشد.
 امیر سرتیپ بهمن زیاری افزود‌: در این مسابقات ورزشکاران در قالب 16‌تیم از نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ‌ایران در رشته‌های مختلف دو 100، 400، 800، 1500، 3000، 5000 و 400*4 متر، پرش طول، پرش سه گام، پرش ارتفاع، پرتاب وزنه، پرتاب دیسک و پرتاب نیزه در ورزشگاه حافظیه شیراز به یک رقابت سالم و جذاب با هم می‌پردازند و نفرات برتر این دوره، به مسابقات قهرمانی دو‌و‌میدانی ارتش جمهوری اسلامی‌ایران راه خواهند یافت
امیر بهمن زیاری در ادامه با تأکید بر اهمیت و نقش ورزش در ارتقای سلامت و پیشرفت افراد در زندگی افزود‌: ورزش زمینه‌ساز افزایش نشاط در جامعه می‌باشد و ورزشکاران باید الگوی مناسبی برای دیگران و عاملی در جهت جذب سایرین به سمت ورزش و تندرستی باشند.
وی گفت‌: نیروهای ما باید از نظر بدنی و فیزیک جسمانی از آمادگی مطلوبی برخوردار بوده تا بتوانند در عملیات‌ها، مأموریت‌ها و مسابقات سرافراز و سربلند باشند. فرماندهی تیپ 55‌‌هوابرد در پایان با ابراز خوشحالی از میزبانی ورزشکاران نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ‌ایران توسط تیپ 55‌هوابرد برای کلیه ورزشکاران شرکت‌کننده در این دوره از مسابقات آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی