[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

پاک فطرت‌: ما انتقاد‌پذیر هستیم، روزنامه شیراز نوین

با حضور مسئولان ورزش و جوانان گردهمایی مشترک رؤسای هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان‌های فارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس‌، محسن سالاری در نشست مشترک مسئولان کمیته‌ها و رؤسای هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس با گرامیداشت هفته المپیک و هفته فرهنگ پهلوانی و زورخانه‌ای گفت‌: در سال گذشته هیئت ورزش‌های همگانی فارس در ارزیابی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ورزش‌های همگانی رتبه اول کشور را کسب کرده است‌، بی‌شک کسب این موفقیت در هیئت حاصل یک کار تیمی ‌بوده است که از شما زحمت‌کشان این حوزه قدردانی می‌نماییم.
معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت‌: ورزش‌های همگانی در فارس بارها نشان داده است که برای مردم نشاط آفرین بوده و باعث ایجاد پویایی در جامعه شده است . پیاده روی 200هزار نفره شیراز و 100‌هزار نفره داراب از نمونه بارز برنامه‌های جذاب و پرمخاطب این حوزه بوده است‌، اما نباید صرفاً ورزش همگانی را پیاده‌روی عمومی ‌دانست بلکه باید با وجود پتانسیل‌های موجود در تمامی‌ رشته‌ها به سمت برنامه‌های مفرح و خانوادگی پیش رفت تا در کنار ورزش شور و نشاط اجتماعی نیز ایجاد شود‌.
سالاری در ادامه گفت‌: برنامه اداره کل ورزش و جوانان در سال جاری این است که در شهرستان‌ها هم به‌صورت متوازن برنامه‌های ورزشی همگانی و حرفه‌ای اجرا شود و ضمن ایجاد نشاط اجتماعی در بین اقشار مردم افراد مستعد نیز شناسایی و جذب دوره‌های تخصصی شوند‌.
رئیس هیئت همگانی استان فارس هم در این نشست گفت‌: هیئت همگانی با همدلی و هم‌افزایی اعضا توانسته است در سالیان گذشته همواره جزو هیئت‌های برتر استان و کشور باشد‌.
سیروس پاک فطرت گفت‌: در سال گذشته برنامه‌های مفرح و جذابی در رشته‌های ورزشی مختلف و کمیته‌های تخصصی هیئت داشتیم که مخاطبین بسیاری را به خود جذب کرد و امسال نیز برنامه‌های مدون و گسترده‌تری نسبت به سال گذشته داریم که تا به امروز با موفقیت اجرایی شده است‌.
وی گفت‌: ما انتقاد‌پذیر هستیم و انتقادات سازنده و پیشنهادات کارساز را در راستای اعتلای ورزش همگانی در جامعه با آغوش باز می‌پذیریم‌.
گفتنی است‌: نشست مشترک مسئولان کمیته‌ها و رؤسای هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس در روز پنجشنبه‌7‌تیرماه‌97 به مناسبت گرامیداشت هفته المپیک با حضور معاون توسعه امور ورزش‌، رئیس گروه ورزش‌های همگانی اداره کل ورزش و جوانان فارس‌، رئیس هیئت ورزش‌های همگانی فارس، رئیس هیئت پهلوانی و زورخانه‌ای فارس و مهمانان ویژه دیگر در شیراز برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی